Konkurs je istekao.

Novinar

Srbija Danas d.o.o.

Beograd

12.12.2019.

SrbijaDanas.com je jedan od vodećih portala u zemlji i regionu, a u želji da budemo još bolji tražimo pojačanje.

Potrebni su nam:

NOVINARI

Beograd

Opis posla:

  • Kompletno kreiranje tekstova uz odabir pratećih multimedijalnih sadržaja
  • Određivanje prioriteta informacija i praćenje aktuelnih vesti
  • Izveštavanje sa terena
  • Prevođenje tekstova sa engleskog jezika
  • Svakodnevno praćenje aktuelnih dešavanja i predlozi tema
  • Napredno korišćenje društvenih mreža u svrhe informisanja

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo u digitalnom mediju (minimum godinu dana)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (još jedan strani jezik smatraće se prednošću)
  • Opšte obrazovanje i informisanost
  • Upućenost u specifičnosti rada na web-u
  • Dobre stilske i lingvističke veštine

Idealan profil:

  • Poželjno iskustvo
  • Timski igrač fokusiran na rezultate
  • Odgovoran i spreman da preuzme inicijativu
  • Kreativan i pun ideja
  • Fleksibilan i vredan

 Rok za konkurisanje: 12.12.2019.

    Direktan link do oglasa