Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Odgovorni izvođač radova visokogradnje i niskogradnje

Stara Pazova

Uslovi:

  • Dipl. inž. građ. ili master građ.
  • 10 i više godina radnog iskustva na izvođenju objekata visokogradnje,barem pet izvedenih objekata vrednosti preko 7 miliona evra pojedinačne vrednosti-ukupno 35 miliona evra
  • Posedovanje licence za odgovornog izvođača br. 410
  • Posedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije

Opis posla:

  • Planira, organizuje i izvršava najsloženije poslove realizaciji-građenju objekta
  • Koordinira rad kooperanta na gradilištu po obavezama definisanim ugovorima zaključenim sa istima
  • Koordinira radom odgovornih izvođača radova kooperanata po specijalnostima i saradnjom sa nadzorom organima
  • Kontroliše kvalitet izvođenja svih radova na objektu saglasno PZI, propisima i standardima
  • Sarađuje sa pripremom na izradi ugovora u delu pripreme osnovnih elemenata (cena, rok, tehnički parametri i uslovi, revizija cena i sl.)
  • Analiza i blagovremeno ukazuje na nedostatke ili neusaglašenost projektne dokumentacije (PZI) i pisani izveštaj dostavlja pripremi na dalje postupke
  • Sa finansijskom službom prati izvršenje, tok i strukturu troškova na realizaciji projekta
  • Organizuje i kontroliše blagovremeni prijem, pripremu gradilišne dokumentacije, koja nije obuhvaćena tačkom 10 opisa, prisustvuje radu komisije za tehnički pregled
  • Priprema elemente za izradu svih vrsta zahteva prema Investitoru i kooperante i dostavlja pripremi na obradu
  • Uredno formira i vodi gradilišnu dokumentaciju (građevinski dnevnik, građevinsku knjigu, merenja i ispitivanja, atestna dokumentacija, zapisnici, instrukcije za plaćanje, knjiga inspekcije i sl.) vođenje radnih sati prisustva radnika na poslu
  • Izrađuje instrukcije za plaćanje (račune, privremene i okončane situacije)
  • Kontroliše i overava instrukcije za plaćanje (račune, privremene i okončane situacije) kooperanata
  • Sačinjava izveštaje i elemente o pojavi nepredviđenih i/ili naknadnih radova i dostavlja ih pripremi na dalji postupak
  • Kao predstavnik izvođača – član komisije radi na primopredaji objekta i izradi konačnog obračuna
  • Kontroliše i stara se o primeni mera zaštite na radu, PPZ i zaštite životne sredine

Prednost imaju sledeći kandidati:

  • Kandidati sa pregovaračkim iskustvima, vedri i komunikativni (poželjno poznavanje FIDIC-a)
  • Kandidati koji poznaju organizaciju građenja, normative mašina, normative rada, dobro poznavanje baznih materijala u građevinarstvu i sl.
  • Kandidati koji su radili na izradama ponuda, dinamičkih planova
  • Kandidati koji dobro rade u sledećim programima: MS Project, MS Office paket, AutoCAD, ostali stručni programi

Rok za konkurisanje: 19.05.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.