Konkurs je istekao.

Operater mašinskog održavanja

Moto-Plast d.o.o.

Nova Pazova (Poslodavac obezbeđuje smeštaj)

08.07.2022.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Mi smo kompanija koja posluje u Srbiji preko 20 godina. Za to vreme pozicionirali smo se kao tržišni lider u industriji pakovanja.

Kvalitet naših proizvoda se bazira na odabiru najkvalitetnijih sirovina koje se koriste u visoko automatizovanom procesu proizvodnje. Uz štampu na folijama, naš asortiman predstavlja jedan od najširih u regionu.

Ukoliko ste posvećeni i odgovorni, ovo je prilika da radite u kvalitetnom timu i uspešnoj kompaniji:

OPERATER MAŠINSKOG ODRŽAVANJA

Opis poslova:

  • Kontrola ispravnosti i preventivno održavanje mehaničkih,pneumatskih i hidrauličkih sistema u fabrici
  • Otklanjanje kvarova prema otvorenim nalozima iz sektora proizvodnja
  • Utrošak materijala i rezervnih delova u skladu sa nalogom
  • Osiguravanje bezbednosti na mestu intervencije
  • Održavanje urednosti na mestu intervencije i radnim elementima u radionici

Uslovi:

  • Minimum III stepen – mašinska struka
  • Poznavanje osnova mehanike, pneumatike, hidraulike
  • Prednost je iskustvo u održavanju ekstruzionih linija, poznavanje zavarivanja I bravarskih radova, čitanje tehničkih crteža
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Rad u dve smene, prema unapred utvrđenom rasporedu

Mi nudimo:

  • Stalan posao, redovnu i konkurentnu zaradu
  • Postepeno povećanje zarade u skladu sa rezultatima rada
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Obezbeđen obrok u restoranu kompanije i redovne pauze
  • Rad u dobro organizovanoj i korektnoj radnoj atmosferi

Možete se prijaviti slanjem biografije elektronskim putem, pozivom na broj tel. ispod ili dolaskom na adresu. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

    Konkurs je istekao.

    MOTO-PLAST DOO

    • Njegoševa 111 22330 22330 Nova Pazova, Srbija
    • PIB: 101245426
    • Matični broj: 08466998

    Direktan link do oglasa