Konkurs je istekao.

Operater na CNC apkant presama

Trigano prikolice d.o.o.

Kragujevac, Jagodinska bb

12.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena dostupno osobama sa invaliditetom

Preduzeće TRIGANO Prikolice d.o.o. Kragujevac je osnovano 2016. godine i deo je francuske grupacije TRIGANO koja je lider u proizvodnji i prodaji autoprikolica u Evropi. Proizvodimo lake auto prikolice, praktične za svakodnevnu upotrebu, prema evropskim standardima i evropskoj homologaciji. Godišnje proizvedemo oko 20000 prikolica, namenjenih za izvoz u Francusku, nekoliko evropskih zemalja, kao i prodaju u Srbiji i okolnim zemljama.

Potreban nam je: Operater na CNC apkant presama

Opis posla :

  • Rad na poslovima operatera na CNC apkant presama za savijanje lima
  • Odabir postojećeg programa za savijanje prema radnom nalogu
  • Savijanje radnih komada prema zadatom tehnološkom postupku
  • Autokontrola kvaliteta izrađenih komada
  • Adekvatno korišćenje sredstava za rad
  • Priprema mašine, opreme, alata i provera svih parametara za bezbedan početak rada
  • Čišćenje mašine, opreme, alata i radnog mesta

Uslovi:

  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poželjna srednja stručna sprema – mašinski tehničar za kompjutersko upravljanje/konstruisanje
  • Sklonost ka timskom radu
  • Istrajnost u poslu

    TRIGANO Prikolice d.o.o. Kragujevac

    Preduzeće TRIGANO Prikolice d.o.o. Kragujevac je osnovano 2016. godine i deo je francuske grupacije TRIGANO koja je lider u proizvodnji i prodaji autoprikolica u Evropi. Proizvodimo lake auto prikolice, praktične za svakodnevnu upotrebu, prema evropskim standardima i evropskoj homologaciji. Godišnje proizvedemo oko 20000 prikolica, namenjenih za izvoz u Francusku, nekoliko evropskih zemalja, kao i prodaju u Srbiji i okolnim zemljama..

    Direktan link do oglasa