Konkurs je istekao.

Osoba za održavanje - magacioner

B+B Sensor Solutions d.o.o.

Subotica

04.05.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija B+B Thermo Technik GmbH u Nemačkoj je počela sa radom 1984 godine, i od tada uspešno posluje, proizvodi i razvija termotehničke senzore,

senzore vlage, senzore pritiska i ostale merne jedinice za sve vrste aplikacija.

2019. godine je otvorena fabrika B+B Sensor Solutions d.o.o., u Subotici, i od tada je kompanija u rastu i stalnom razvoju.

Širimo naš tim u B+B Sensor Solutions d.o.o. Subotica, i tražimo nekoga za poziciju: Osoba za održavanje - magacioner

Opis posla:

  • Pomoćnik nadzornika proizvodnje po potrebi
  • Pomaže kod obnavljanja alata za rad mašina u proizvodnji
  • Rukovođenje službom održavanja
  • Organizacija, kontrola i sprovođenje preventivnog održavanja u skladu sa tehničkom dokumentacijom i po preporučenim listama
  • Kontrola i izvođenje montažnih i demontažnih radova na električnim uređajima i opremi za rad
  • Otklanja kvarove, nedostatke i druge uzroke zastoja na proizvodnoj opremi
  • Održavanje mašina i opreme
  • Rukovođenje magacinom
  • Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu i magacinskog prostora
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme
  • Pakovanje robe
  • Praćenje generisanje škarta i pravljenje izveštaja o istom
  • Obučavanje novih radnika o opremi i mašinama
  • Učestvuje u principu „One Piece Flow“
  • Apsolutna čistoća i red u smislu 5-S i Lean
  • Lojalnost i diskrecija u svim pitanjima vezanim za B+B
  • Aktivno učešće u sistemu za sugestije CIP

Šta očekujemo od Vas:

  • Srednja stručna sprema tehničkog obrazovanja (mašinske ili elektrotehničke struke)
  • Iskustvo u obavljanju zadataka u mašinskoj i elektrotehničkoj struci
  • Spremnost na učenje novih veština
  • Spretnost i preciznost
  • Tačnost i odgovornost
  • Motivacija i Timski rad

Šta nudimo:

  • 8 časovno radno vreme
  • Rad u jednoj smeni
  • Adekvatnu zaradu sa bonusom

    B+B Sensor Solutions je počela sa radom 2019 godine u Srbiji, u Subotici.  Kompanija je u vlasništvu nemačke porodične kompanije B+B Thermo-Technik GmbH sa sedištem u Donauešingenu. Thermo-Technik GmbH je prva naša kompanija koja je osnovana 1984 godine, kada je i započeta proizvodnja B+B termotehničkih senzora, koje od tada uspešno proizvodimo i razvijamo. Kako su se vremenom proizvodi razvijali, tako je i obim poslovanja rastao, što je doprinelo širenju grupacije.  Posle otvaranja prodajnog ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Radno angažovanje u kompaniji B+B Sensor Solutions sam započeo kao Osoba na održavanju. Ta pozicija nosi veliku odgovornost I iziskuje sposobnost I znanje. Posvećenošću poslu I svojim ličnim trudom kao ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • SPORT I REKREACIJA

    Direktan link do oglasa