Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Planera kapaciteta i terminiranja proizvodnje

Siemens Mobility d.o.o.

Kragujevac

07.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Siemens Mobility d.o.o. Cerovac traži: Planera kapaciteta i terminiranja proizvodnje

Lokacija: Cerovac, Kragujevac

Kompanija Siemens Mobility više od 160 godina zauzima lidersku poziciju na tržištu u oblasti proizvodnje voznih sredstava, inteligentnih saobraćajnih sistema i transportnih rešenja. Zahvaljujući digitalizaciji i inovativnom pristupu, Siemens Mobility omogućava korisnicima širom sveta da svoju infrastrukturu učine inteligentnom, poboljšaju putničko iskustvo i garantuju dostupnost u svakom trenutku.

Danas su osnovne delatnosti kompanije Siemens mobility d.o.o Cerovac proizvodnja i montaža lakih šinskih vozila, proizvodnja različitih komponenti za šinska vozila kao i Inženjering.

Zaduženja:

  • Nadgleda i upravlja svim svakodnevnim operacijama proizvodnog naloga i primenjuje odgovarajući sistem
  • Učestvuje u procesima planiranja budžeta za odgovarajuću jedinicu i raspodeljuje budžet i kadrovske resurse
  • Daje prioritete i dodeljuje zadatke proizvodnog naloga članovima tima i proverava napredak dogovorenih operacija i radnih procesa kako bi se osiguralo pravovremeno izvršenje
  • Upravlja operacijama vezanim za proizvodni nalog uključujući interne i eksterne strane
  • Odgovara na pitanja vezana za operacije
  • Izveštava tačno i na vreme odgovornom rukovodstvu
  • Povezuje se sa funkcionalno uključenim menadžmentom na operativnoj osnovi
  • Kreira i održava raspored operacija
  • Koristi radnike i resurse na najefikasniji način
  • Obezbeđuje brze odgovore na proizvodna pitanja
  • Identifikuje probleme i pomože u procesu poboljšavanja
  • Izdaje radne naloge za proizvodnju
  • Koordinira sa timom za nabavku kako bi se osiguralo da su sirovine predviđene za rad dostupne na vreme
  • Određuje prioritet kontrole kvaliteta za analizu uzorka gde je to potrebno
  • Vodi raspored i isporuku sirovina iz drugih skladišta kako bi se pravovremeno ispunili zahtevi proizvodnje
  • Identifikuje i zabeležava KPI koji bi ukazali na efekte poboljšanja procesa i pokrenuli buduće inicijative
  • Sprovodi, širi i održava 5S u celoj fabrici
  • Poštuje standarde vezane za bezbedan i zdrav rad kao i za očuvanje životne okoline
  • Odgovorno se ponaša prema opremi i sredstvima za rad

Zanimanje i stručna sprema:

  • Srednja ili viša škola (poželjno tehničke struke)

Posebni uslovi:

  • Znanje engleskog jezika / srednji nivo
  • Rad u SAPu je prednost
  • Dobro poznavanje MS Office paketa

    Siemens Mobility d.o.o. Cerovac

    • Srbija, Kragujevac, Cerovac Sobovica bb - Desimirovac
    • PIB: 101578476
    • Matični broj: 17286064
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?