Konkurs je istekao.

Podopolagač

Bimeco d.o.o.

Novi Sad, Čika Stevina 8/2

12.05.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena

Bimeco doo Novi Sad bavi se prodajom i ugradnjom industrijskih podova. Zbog povećanog obima posla primamo novog radnika na poziciji: Podopolagač (1 izvršilac, Novi Sad).

Neophodni uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme, radno iskustvo nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije sa najmanje 2 godine vozačkog iskustva

Opis posla:

  • Podopolagački radovi, ugradnja raznih vrsta podova
  • Terenski rad

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme, timski rad u stabilnoj firmi
  • Fiksnu zaradu plus bonuse po učinku

Radne biografije slati elektronskim putem, lično ili poštom na:

Bimeco doo
Čika Stevina 8/2
21000 Novi Sad

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    • Čika Stevina 8/2, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110539608
    • Matični broj: 21360589

    Direktan link do oglasa