Konkurs je istekao.

Pomoćni krojač

SZKR Caca

Beograd

28.11.2019.

ugovor puno radno vreme

SZKR Caca (Milana Gligorijevića 1, VML, Beograd)

Osnovana kao porodična firma 2004. godine, usavršavali smo proizvodnju dečije garderobe svih ovih godina.

Stalno želimo da napredujemo kako bismo odgovorili svim potrebama tržišta. Firma se bavi proizvodnjom dečije garderobe od svih vrsta pamučnih materijala.

Potreban nam je:

Pomoćni krojač (m/ž)

(3 izvršioca, Beograd)

Opis posla:

  • Pomoć krojaču pri sledećim poslovima: crtanje krojne slike, figovanje, krojenje, dokrojavanje rendera i felera, pravljenje šablona.

Uslovi:

  • Znanje i veštine: Krojenje u industrijskom okruženju.
  • Kandidat ne mora da ima predznanje u poslu.
  • Spretnost, energičnost i proaktivnost osobine koje će istaći kandidate u odnosu na druge.
  • Potrebno da osoba bude vredna, pažljiva i spremna da uči.
  • Pol i godine nisu uslov.

Nudimo:

  • Puno radno vreme.
  • Stalan radni odnos!
  • Sigurno redovnu platu!
  • Mogućnost za učenje i napredovanje!

Kontakt telefoni:  ili

Rok za konkurisanje: 28.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Caca

    • Milana Gligorijevića 1, Beograd, Srbija
    • PIB: 103326604
    • Matični broj: 56503587

    Direktan link do oglasa