Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Pomoćni montažer u grupi za izvođenje radova

FormaPharm Engineering Group d.o.o.

Vršac

18.06.2024.

ugovor puno radno vreme

USLOVI:

  • Posedovanje potvrde o stručnoj osposobljenosti (diploma/sertifikat/uverenje o završenoj školi, obuci itd);
  • Srednji stepen stručne spreme (III/IV) tehničkog usmerenja;
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima bravara montažera ili građevinskog radnika minimum godinu dana;
  • Zdravstvena sposobnost za rad na visini;
  • Spremnost za rad na terenu u inostranstvu i Srbiji.

OPIS POSLA:

  • Obavljanje poslove iz oblasti industrijske i građevinske bravarije (čelične, plastificirane, aluminijumske);
  • Obavljanje poslove na kompletnoj demontaži i montaži panela čistih soba;
  • Zavarivanje, pomoćnik na pripremi za zavarivanje;
  • Izvršavanje svih poslova kod suvomontažnih radova (rigips, armstrong plafoni, kasetni plafoni);
  • Montiranje skele, izvođenje svih završnih radova na objektima i drugo.

DODATNA ZNANJA I VEŠTINE:

  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije (nije neophodno);
  • Posvećenost, organizovanost i preciznost u radu.

    • Čarlija Čaplina 36, Beograd, Srbija
    • PIB: 102044560
    • Matični broj: 06964419

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?