Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar/sekretarica

MNG Plastik-Gogić d.o.o.

Inđija

04.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Koordinira i obavlja kancelarijske poslove
  • Odgovaranje na direktne ili telefonske upite
  • Sastavlja poslovne dopise, odluke i pisma prema dobijenim uputstvima
  • Dočekuje i uslužuje klijente, poslovne partnere, zaposlene i dr. koji su došli kod rukovodioca
  • Zaprima i šalje dnevnu običnu i e-mail poštu i vodi evidenciju o tome
  • Skenira, fotokopira ili prekucava potrebnu dokumentaciju
  • Odgovara za prijem i zavođenje dokumentacije u delovodnu knjigu i prosleđivanje dobijene dokumentacije nadležnoj osobi

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Obavezno je znanje rada na računaru (MS Office)
  • Savesnost, pedantnost, dobra lična organizacija i timski rad
  • Ljubaznost, pozitivnost, odgovornost

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i smatrate da ste posvećeni planiranju, a pritom posedujete dobru veštinu komunikacije i želite da radite na korporativnom imidžu uspešne firme, javite se.

CV sa slikom do 04.07.2020. godine.

    • Kralja Petra I bb, Inđija, Srbija
    • PIB: 101612478
    • Matični broj: 08369623

    Direktan link do oglasa