Konkurs je istekao.

Poslovođa maloprodaje

Opposite fashion d.o.o.

Više gradova u Srbiji

21.08.2020.

Opposite Fashion d.o.o. je modno orjentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obude i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE". Ako poznajete modne trendove, iskusan ste prodavac/čica, znate oduševiti i najzahtevnije kupce, te ih inspirisati, savetovati i zaslužiti njihovo poverenje, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima. Tražimo kandidata za poziciju: Poslovođa maloprodaje (Čačak, Subotica, Beograd, Kruševac, Apatin, Vranje, Leskovac, Novi Sad, Vrbas, Užice, Zrenjanin, Kraljevo, Sombor, Šabac, Novi Pazar, Niš, Zaječar, Bačka Palanka, Smederevo, Kragujevac, Pirot, Aranđelovac, Sremska Mitrovica).

Opis posla:

  • Aktivna prodaja i savetovanje kupaca sa kvalitetnim i stručnim informacijama,
  • Vođenje dokumentacije i administrativni poslovi u mp objektu,
  • Briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora,
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju robe,
  • Izlaganje obuće,
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju željenih proizvoda,
  • Direktno posluživanje kupca,
  • Organizacija dnevnih aktivnosti u maloprodajnim objektima,
  • Kontrola rada maloprodajnog objekta,
  • Izvršenje planskih zadataka u maloprodajnom objektu i izradu izveštaja o poslovanju,
  • Koordinacija i kontrola rada prodavaca,
  • Unapređenje rada maloprodajnog objekta,
  • Kontrola i unapređenje kvaliteta usluge potrošačima,
  • Kontrola i unapređenje izloženosti artikala u radnjama,
  • Praćenje zakonskih propisa,
  • Kontrola toka dokumentacije.

Od Vas očekujemo:

  • Dobro poznavanje pravilnika i procedura neophodnih u radu maloprodaje,
  • MS Office (Excel, Word...),
  • Minimum SSS,
  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama,
  • Informatička pismenost,
  • Ozbiljnost i pedantnost u radu,
  • Uslužnost i prodajnu orijentisanost,
  • Rad u smenama i vikendom,
  • Osećaj za modu u praćenje modnih trendova,
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije,
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Redovnu i stimulativnu zaradu.

Nudimo poziciju na kojoj je svakom zaposlenom pružena mogućnost za stvaranje karijere u našoj kompaniji, promovišući poslovni i lični razvoj naših zaposlenih.

Ukoliko ste se prepoznali u ponuđenoj poziciji, a ponuđeno radno mesto Vam predstavlja lični izazov, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Očekujemo Vaše prijave.

    • Batajnički drum 23, Beograd, Srbija
    • PIB: 108739216
    • Matični broj: 21058165

    Direktan link do oglasa