Konkurs je istekao.

Pravnik za korporativne poslove

Univerexport d.o.o.

Novi Sad

19.07.2018.

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

U proteklih 27 godina stvoreno je prepoznatljivo ime.

Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

PRAVNIK ZA KORPORATIVNE POSLOVE

Mesto zaposlenja: Novi Sad

Opšti uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, zvanje diplomirani pravnik;
  • Najmanje četiri godine radnog iskustva u struci;
  • Položen pravosudni ispit;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Sposobnost rada na računaru-napredno poznavanje Office paketa programa.

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Blagovremeno podnosi zahteve za reklamne oznake kompanije po sticanju prethodnih uslova i pravovremeno prosleđuje neophodnu dokumentaciju državnim organima;
  • Ishoduje saglasnosti za rad menjačnica i ugovornih pošti koje funkcionišu u sklopu MPO kompanije;
  • Ažurno i kvalitetno komunicira sa državnim organima i organima uprave, za potrebe blagovremenog obavljanja svojih poslovnih aktivnosti;
  • Kreira, izrađuje i izmenjuje statusne, opšte i pojedinačne pravne akte kompanije, iz domena svog opisa poslova;
  • Izrađuje odluke, izmenjuje odluke po nastalim promenama, vodi evidenciju i kontroliše knjige odluka (za kontrolu zabrane pušenja u MPO, itd.) i obezbeđuje usklađenost ovih odluka sa zakonskim propisima;
  • Izrađuje zvanične kompanijske dopise i odgovora na zahteve upućene kompaniji od strane državnih i drugih institucija, a koji su u skladu sa opisom poslova;
  • Obavlja aktivnosti pravne prirode prilikom otvaranja novih MPO i rekonstrukcije postojećih - prikuplja dokumentaciju, podnosi zahteve državnim institucijama, ishoduje dokumentaciju za pravilan rad objekta, usklađuje odluke i ažurira promene vezane za odgovorna lica i dozvoljene aktivnosti u MPO;
  • Obezbeđuje blagovremeno izvršenje uplate administrativnih taksi za usluge državnih i drugih institucija i obaveštava o izvršenim uplatama;
  • Podnosi zahteve, ishoduje i ažurira dozvole za trgovinu na malo duvanskim proizvodima i drugim dozvolama potrebnih za rad maloprodajnih objekata, zahteve za upis maloprodajnih objekata kompanije i odgovornih lica u Centralni registar ministarstva poljoprivrede i vodi evidenciju o važećim dozvolama;
  • Organizuje i vrši prijave i odjave zaposlenih na obavezno socijalno osiguranje;
  • Unosi i ažurira podatke o zaposlenima u poslovni informacioni sistem po potrebi;
  • Vodi materijalne i disciplinske postupke protiv zaposlenih;
  • Pruža pravnu pomoći Službi za upravljanje privatnom robnom markom prilikom pripreme dokumentacije za izradu žiga i zaštitu intelektualne svojine;
  • Vodi evidenciju o zakupima i rokovima trajanja istih, kako onih u kojima je Društvo zakupodavac, tako i onih u kojima je Društvo zakupac;
  • Sarađuje sa inspekcijskim organima;
  • Učestvuje u zastupanju pred državnim organima u sudskim i upravnim postupcima;
  • Učestvuje u periodičnim sastancima za usaglašavanje pravnih stavova i tumačenja pravnih propisa i zakona, a koji se primenjuju na nivou Univerexport grupe, u sklopu tima Rukovodioca, Direktora i Pravnika kompanije;
  • Pruža pravnu pomoć, savetodavne usluge prilikom sačinjavanja Ugovora za potrebe sektora i službi kompanije, prvenstveno sektoru komercijale i marketinga;
  • Sarađuje sa Sektorom marketinga u delu rešavanja reklamacija potrošača;
  • Pruža pravnu pomoć odgovornom licu za fizičko – tehničko obezbeđenje kompanije prilikom prijava krađa i ostalih štetnih događaja nadležnim organima, prikuplja dokumentaciju, formira predmet i aktivno učestvuje u realizaciji do okončanja;
  • Obavlja sve aktivnosti u vezi sa osiguranjem ili naknadom štete na osnovnim sredstvima ili drugim nastalim štetama.

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena;
  • Ima razvijene komunikacijske veštine;
  • Samostalna u radu;
  • Dobro funkcioniše u timu.

Ukoliko želite da se odazovete na izazov, konurišite za posao popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta - Pravnik za korporativne poslove.

Rok za konkurisanje: 19.07.2018.

    Konkurs je istekao.

    Univerexport

    Naša Univerexport ponosna priča, korene vuče još iz 1990. godine, kada smo započeli kao skromna porodična firma sa svega četiri vredna zaposlena. Od tada, put nas je vodio kroz razvoj i rast, a danas smo postali lider među domaćim trgovinskim lancima sa gotovo 200 blistavih maloprodajnih objekata i impresivnim timom od preko 3000 posvećenih zaposlenih. Naša priča nije samo o trgovini, već i o negovanju vrednosti. Čuvajući prošlost, mi gajimo svoju sadašnjost i budućnost, i to sa posebnim ponosom. ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Moja radna karijera ovde počela je 2013. godine na sektoru pića, a nakon tri godine napredovao sam na poziciju magacionera. Ova godina mi je jubilarna – deseta. Tokom ovog vremena, razvila se dobra radna ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • ZDRAVLJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ

    Direktan link do oglasa