Konkurs je istekao.

Predstavnik prodaje

Pure Home

Novi Sad

05.02.2021.

50.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Pure Home d.o.o. je zvanični zastupnik Scott Fetzer Company, jedne od vodećih internacionalnih kompanija na svetskom tržištu iz oblasti robe i usluga široke potrošnje. Usled povećanja obima posla i potreba unutrašnje organizacije tragamo za ambicioznim, motivisanim i vrednim saradnicima.

Raspisujemo konkurs za radno mesto na poziciji: Predstavnik prodaje (10 izvršilaca).

Uslovi koje zaposleni treba da zadovolji:

  • Minimum SSS
  • Smisao za rad sa ljudima
  • Energičnost, pozitivan stav i optimizam
  • Dobre komunikacione veštine, profesionalni odnos prema klijentima
  • Motivacija za učenje novih stvari i profesionalni razvoj
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju i u timu
  • Posedovanje vozačke dozvole je prednost ali ne i uslov

Opis posla:

  • Pregovaranje i uspostavljanje saradnje sa novim klijentima
  • Kreiranje, održavanje i ažuriranje baze klijenata
  • Predlaganje unapređenja prodaje
  • Dnevno izveštavanje o aktivnostima prodaje
  • Ostvarivanje zadatih ciljeva
  • Timski i individualni rad

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju sa pozitivnim timom kolega
  • Početnu obuku, kao i kontinuirano sticanje znanja kroz brojne edukacije
  • Atraktivna zarada kroz fiksna primanja i extra bonuse za ispunjenje zadataka i postignute rezultate
  • Dinamičan i stimulativan posao uz mogućnost napredovanja
  • Rad u uspešnoj i stabilnoj firmi

Ako želite da postanete deo našeg tima pošaljite Vašu biografiju (CV) elektronskim putem. Samo kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    Pure Home

    Pure Home doo  je predstavnik uspešne internacionalne kompanije koja se bavi prodajom i servisiranjem vrhunskih proizvoda, multifunkcijskih sistema za čišćenje i održavanje stambenih i poslovnih jedinica te pripadajućeg programa sredstava za čišćenje. Od samog početka, 2006. godine, odabrali smo tempo stabilnog širenja i postepenog zauzimanja tržišnih pozicija. Naša ekspanzija na području Vojvodine primarni je fokus u narednom periodu, a kasnije i u drugim krajevima.

    Direktan link do oglasa