Konkurs je istekao.

Press clipping operater

Kliping d.o.o.

Beograd

09.12.2021.

ugovor puno radno vreme 3. smena dostupno studentima

Kliping Beograd je kompanija koja pruža usluge u segmentu praćenja i analize medijskog sadržaja.

Partnerski odnos ogleda se u tome da svojim klijentima štedi vreme omogućavajući im spoj intuitivne tehnologije pres klipinga, monitoringa i izveštavanja, zajedno sa posvećenim i proaktivnim pristupom tima od preko 50 mladih i energičnih ljudi.

Kliping je deo Newton Media grupe iz Češke, brend lidera na polju monitoringa i analize medija, koja u svom sastavu ima 20 kompanija, u 9 zemalja.

Raspisujemo konkurs za sledeću poziciju: PRESS CLIPPING OPERATER

Tražimo kolegu/koleginicu za rad u sektoru monitoringa štampanih medija.

Opis posla:

  • Monitoring štampanih medija
  • Selekcija i obrada odabranih medijskih objava
  • Noćni rad (okvirno od 21h do 03h)
  • 4-6 ranih dana sedmično
  • Mogućnost rada od kuće
  • Rad u dinamičnom i zahtevnom okruženju, sa prilikama za lični razvoj i napredovanje

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje srednja stručna sprema (prednost studenti završnih godina, oblast medija, PR-a i marketinga)
  • Opšta kultura i dobra informisanost
  • Visok nivo poznavanja rada na računaru (Office)

Kliping nudi dinamičan rad u proaktivnom i posvećenom timu, sa fokusom na kvalitet usluga i zadovoljstvo korisnika, uz implementaciju inovativnih rešenja u monitoringu i analizi medija.

    Kliping je kompanija koja pruža usluge u segmentu praćenja i analize medijskog sadržaja. Jasnim i transparentnim pristupom pomaže svojim klijentima da potpuno razumeju medijsku scenu i sve potencijale korišćenja novih tehnologija za informisanje. Kliping je deo Newton Media grupe, koja u svom sastavu ima 20 kompanija u 9 zemalja Evrope.

    Direktan link do oglasa