Konkurs je istekao.

Prevodilac za engleski jezik

Medinic export - import d.o.o.

Beograd

06.06.2019.

ugovor puno radno vreme

Medinic export - import

Medinic export-import d.o.o, Daničareva 57, Beograd je kompanija koja se bavi višedecenijskim iskustvom vodećih svetskih brendova iz oblasti medicine i farmacije.

Raspisuje konkurs za poziciju:

Beograd, 1 izvršilac

Opis posla:

  • Prevođenje tekstova tehničke prirode, sa engleskog na srpski i obrnuto, u polju medicine i prodaje medicinskih sredstava, uputstva za upotrebu, servisnih uputstava, kao i različitih internih dokumenta
  • Podrška marketing i prodajnom odeljenju u vidu prevođenja potrebnog sadržaja
  • Pružanje pomoći u promotivnim aktivnostima i organizaciji događaja
  • Vršenje administrativnih poslova u skladu sa nalogom poslodavca

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme - filološki fakultet - odsek za anglistiku
  • Napredno pismeno i usmeno poznavanje engleskog jezika
  • Dobre veštine pisanja
  • Poznavanje Microsoft Office paketa

Rok za konkurisanje: 06.06.2019.

MEDINIC

  • SRBIJA, Beograd, Danicareva 57
  • PIB: 100279686
  • Matični broj: 07464592
Više o poslodavcu

Podelite oglas