Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

MOVEM & Co d.o.o. jedna od vodećih kompanija u premium segmentu modne garderobe u Srbiji, partner modnih kuća HUGO BOSS, CANALI, TRUSSARDI, CORNELIANI, ZZEGNA, ARMANI raspisuje konkurs za radna mesta:

Prodavac – modni savetnik

U Beogradu i Inđiji

Opis posla:

Prodavac u prodavnici savetuje i motiviše kupca, brine o kvalitetnoj i stručnoj usluzi, privlačnom izgledu prodajnog prostora i opštem zadovoljstvu kupca.

Uslovi:

  • završena srednja stručna sprema;
  • minimum 2 godine radnog iskustva u oblasti modne maloprodaje;
  • izrazit smisao za prodaju;
  • izražene komunikacione veštine;
  • ljubaznost, prijatan i profesionalni pristup kupcu;
  • osnovno znanje engleskog jezika;
  • osnovno znanje rada na računaru (MS Office);
  • razvijen osećaj za estetiku;
  • timska orjentisanost i kolegijalnost;
  • odgovornost, organizovanost, tačnost, urednost.

Nudimo:

  • rad u renomiranoj kompaniji;
  • početni trening i upoznavanje sa modnim brendovima;
  • zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću stalnog zaposlenja;
  • mogućnost napredovanja i rad u dinamičnom i prijatnom okruženju.

Lokacije radnih mesta:

  • “BOSS Store BW” – BW Galerija, Beograd na vodi
  • “BOSS Store“ – Zmaj Jovina 18, Beograd
  • “HUGO Store” – Čika Ljubina 12, Beograd
  • “Movem Fashion Multibrand Store” – Mercator Centar, Novi Beograd
  • “Movem Fashion Outlet Store“ – Vojvode Putnika bb, Inđija

Kandidati koji zadovoljavaju uslove iz konkursa mogu poslati svoje biografije sa ličnom fotografijom do datuma isteka oglasa elektronskim putem ili poštom na adresu:

Movem&Co d.o.o.
Zemunska 22/34
11070 Novi Beograd

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji budu ušli u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 27.03.2020.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Movem & Co d.o.o. Beograd

Počeli smo sa radom 1997. godine kao multibrand radnja u Sava Centru, sa jasnim ciljem da uspostavimo novi način izbora i plasmana najkvalitetnije garderobe na tržištu. U leto 2001.godine Movem postaje oficijalni franšizni partner HUGO BOSS-a, otvaranjem prve mono brand radnje u Beogradu. Kao i bilo koji BOSS shop na svetu, BOSS Store Beograd u ponudi ima linije BOSS Man (Black Label), BOSS Orange i BOSS Green, a od 2006. godine i celokupan ženski program. Na tragu daljeg razvoja, 2009. godine…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.