Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji tekstila

Gersa d.o.o.

Subotica

03.02.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Preduzeće GERSA d.o.o. iz Beograda poseduje lanac tekstilnih maloprodajnih objekata širom Srbije. Povodom otvaranja novog maloprodajnog objekta u Subotici raspisuje konkurs za rad na odredjeno vreme: PRODAVAC U MALOPRODAJI (1 izvršilac)

Opis posla:

Vrši prodaju robe u radnji
Prijem, izlaganje i sortiranje robe
Komunicira sa kupcima i pomaže im u donošenju odluke o kupovini proizvoda
Gradi i održava dobre poslovne odnose sa potrošačima
Vodi računa o izgledu i čistoći robe i radnje
Rad na fiskalnoj kasi i odlaganje dokumentacije

Sposobnosti:

Visok nivo odgovornosti
Samostalnost i pouzdanost u radu
Efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka
Sposobnost brze implementacije novih ideja
Energičnost, timski rad

Neophodni uslovi:

Srednja stručna sprema (bez obzira na smer)
Potrebno prethodno radno iskustvo na istim poslovima
Rad na fiskalnoj kasi

  • Dimitrija Tucovica 156/6, Beograd, Srbija
  • PIB: 103164410
  • Matični broj: 08802700

Direktan link do oglasa