Konkurs je istekao.

Promoter/Promoterka

Rapida Group d.o.o.

Više gradova

16.04.2020.

Rapida Group d.o.o. je internacionalna kompanija sa 29 godina iskustva u Srbiji i Evropi sa preko 700 zaposlenih, bavimo se distribucijom i prodajom proizvoda za poboljšanje kvaliteta života.

Zbog proširenja obima posla Rapida Group objavljuje konkurs za poziciju:

PROMOTER/PROMOTERKA

Ukoliko si spreman/na i želiš finansijsku nezavisnost, a želiš najbolje, dođi informiši se i postani deo našeg tima!

Opis posla:

  • Lično prezentovanje brenda kompanije, zakazivanje sastanaka
  • Rad na teritoriji Srbije (POVREMENI RAD VAN MESTA STALNOG BORAVKA)

Rad u prijatnom i dinamičnom ambijentu Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS
  • Visok nivo pozitivne energije
  • Želja za postizanjem višeg cilja
  • Komunikativne sposobnosti

Očekivanja:

  • Profesionalan stav
  • Disciplina i dobra organizovanost
  • Rad sa ljudima i prenošenje znanja

Nudimo:

  • Profesionalnu obuku i usavršavanje
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Posete stručnim seminarima
  • Učenje kroz zabavu – Team Building Event-i
  • Plaćen probni rad
  • Finansijsku nezavisnost
  • Mogućnost napredovanja za najbolje (bonusi)
  • Obezbeđen smeštaj i ručak za rad van mesta stalnog boravka

NAPOMENA: BIĆE KONTAKTIRANI KANDIDATI KOJI UĐU U UŽI IZBOR

ZBOG VANREDNOG STANJA PROBNI RAD KANDIDATA ĆE POČETI NAKON ZAVRŠETKA ISTOG

CV POSLATI ELEKTRONSKIM PUTEM.

Rok za konkurisanje: 16.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Rapida group doo

    • Katarine Bogdanovic, Beograd, Srbija
    • PIB: 111629226
    • Matični broj: 21513270

    Direktan link do oglasa