Konkurs je istekao.

Igraonica Laser Tag je sportsko-rekreativni klub namenjen uglavnom školskoj deci i omladini. Prvi je ovog tipa u Srbiji i jedini već 5 godina. Posećivale su ga razne televizije i ispraćen je u novinskim člancima u više dnevnih listova kao jedinstvena atrakcija. Više o laser tag klubu možete pogledati na našem sajtu.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Radnik / radnica za rad u dečijoj igraonici

(5 izvršilaca, Beograd)

Opis posla:

  • Prateći rad za tu vrstu posla: posluživanje gostiju, objašnjavanje deci pravila igre, vođenje računa o ponašanju dece tokom igre, animacija tokom proslave dečijih rođendana u okviru laser tag igre.

Znanje i veštine:

  • Osnovno znanje rada na računaru i osnovno znanje engleskog jezika.

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Stručna sprema VSS, VŠS, SSS.

Profil kandidata:

  • Ljubazna, staložena i prijatna osoba.

Nudimo:

  • Prijatan ambijent za rad u ljubaznom kolektivu.
  • Plata 200 din/h.
  • Vrsta zaposlenja - honorarni posao.
  • Puno radno vreme.

Rok za konkurisanje: 30.01.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 2.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 1.00

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Laser Tag

  • SRBIJA, Beograd, Omladinsko šetalište 4
  • PIB: 107430955
  • Matični broj: 28072686
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.