Konkurs je istekao.

Radnik/ca u igraonici za decu

Prvako Engineering d.o.o.

Kopaonik (poslodavac obezbeđuje smeštaj)

08.07.2022.

Kompleks Kraljevi Čardaci SPA Kopaonik raspisuje konkurs za radno mesto: RADNIK/CA ZA RAD U IGRANICI SA DECOM

Mesto zaposlenja: Kopaonik

O nama: Hotelsko apartmanski kompleks “Kraljevi Čardaci Spa”, vlasništvo građevinske firme “Prvako inženjering” iz Kragujevca nalazi se na 1450 m nadmorske visine Kopaonika. Od 2011. godine kada su u „Čardacima“ odseli prvi gosti, ovaj kompleks neprekidno raste, razvija se i svojim gostima nudi bogate sadržaje.

Turistički cvet”, najprestižnija nagrada za turizam u Srbiji, koju tradicionalno dodeljuje Turistička organizacija Srbije za značajna ostvarenja u podizanju kvaliteta turističkih usluga, kao i za doprinos razvoju, unapređenju i promociji turizma u kategoriji hotel 2021. godine je pripao Kraljevim Čardacima.

Benefiti:

-Ugovor se zaključuje na određeno vreme, sa mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa

-Ukoliko kandidat nije sa Kopaonika ili iz okoline Raške, ima obezbeđen smeštaj i hranu

-Zdravo radno okruženje, motivisano, i spremno na saradnju i timski rad

-Mogućnost za napredovanje, usavršavanje i sticanje iskustva u radu u turizmu

Opis posla:

 - Rad sa decom

- Vođenje animacija

- Nadzor i briga o deci

- Održavanje higijene radnog prostora.

Uslovi:

- Poželjno radno iskustvo

- Profesionalan, ljubazan i odgovoran pristup

- Spremnost za timski rad i rad sa velikim brojem ljudi

- Spremnost za strpljiv i posvećen rad sa decom

Prijave slati elektronskim putem.

Čekamo Vas da postanete deo našeg pobedničkog tima, i zajedno stvaramo nove uspehe!!!

Direktan link do oglasa