Konkurs je istekao.

Razvojni saradnik

IMP-Automatika d.o.o.

Beograd, Volgina 15

26.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

INSTITUT MIHAJLO PUPIN-AUTOMATIKA DOO BEOGRAD traži ambiciozne saradnike, sa završenim elektrotehničkim fakultetom (prioritet ima odsek za signale i sisteme) i poželjno master studijama.

Potrebno je više izvršilaca na poslovima razvoja, implementacije i održavanja u oblasti upravljanja u oblasti hidro sektora.

Uslovi za kandidate:

  • Završen elektrotehnički fakultet (poželjno smer Signali i sistemi)
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, organizovanost i sistematičnost
  • Spremnost na timski rad
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednost imaju kandidati:

  • Sa projektantskom i izvođačkom licencom Inženjerske komore Srbije (E352 ili E452)
  • Poznavanje Windows i Linux operativnih sistema
  • Poželjno iskustvo u radu sa bazama podataka

Opis posla:

  • Proučavanje projektne dokumentacije, ispitivanje i testiranje pogona
  • Rad na SQL bazama, kreiranje i dinamizacija HMI prikaza u okviru SCADA sistema
  • Projektovanje algoritama upravljanja na PLC kontrolerima, izrada dokumentacije, konfiguracija i puštanje u rad sistema upravljanja
  • Konfiguracija i podešavanje ethernet komunikacionih uređaja

Nudimo:

  • Radni odnos na određeno vreme sa mogućnošću produženja na neodređeno vreme
  • Rad na atraktivnim projektima
  • Stalno stručno usavršavanje
  • Rad na novim tehnologijama
  • Rad u kreativnom i podsticajnom okruženju

Procedura konkursa i dokumentacija:

Kandidati treba da podnesu prijavu za posao najkasnije do 26.01.2022. u 16h elektronskim putem (dokumenti moraju biti svojeručno potpisani i skenirani ili fotografisani) ili poštom na adresu IMP-AUTOMATIKA DOO BEOGRAD, Volgina br. 15, 11060 Beograd sa naznakom Konkurs za posao K1221AEI.

Prijava mora da sadrži:

  1. CV na priloženom obrascu u PDF formatu
  2. Saglasnost za obradu podataka o ličnosti na priloženom obrascu
  3. Relevantne dokaze o traženim uslovima

Kandidati koji ne budu kontaktirani do 03.02.2022.godine nisu prošli uži krug.

Kandidati čije prijave budu izabrane u uži izbor biće pozvani na dalje testiranje u IMP-AUTOMATIKA sa datumom i vremenom intervjua za posao.

Na intervju obavezno poneti originale dokumentacije podnete za konkurs za posao.

Testiranje će se sastojati iz usmenog razgovora i testa, i biće sprovedeno istog dana.

    Konkurs je istekao.

    "IMP-Automatika"doo Beograd

    • Volgina 15, Beograd 11060 Zvezdara, 11060 Zvezdara, Srbija
    • PIB: 100008328
    • Matični broj: 17178300

    Direktan link do oglasa