Konkurs je istekao.

Referent na poslovima zaštite životne sredine

Steel-impex d.o.o.

Novi Sad

06.05.2021.

"Steel-Impex" doo predstavlja lidera na srpskom tržištu u reciklaži metalnog otpada. Svoje poslovanje smo započeli početkom XXI veka, vremenom smo proširili svoju delatnost i razvili se u moderan reciklažni centar.

Uslovi:

  • Minimum VII stepen stručne spreme tehničke struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Organizovanost, fleksibilnost, spremnost na usavršavanje i timski rad

Opis posla:

  • Izrada plana upravljanja otpadom, učestvovanje u realizaciji postupaka upravljanja otpadom, organizacija njegovog sprovođenja i ažuriranja
  • Učestvovanje u izradi poslovnih i normativnih akata iz oblasti zaštite životne sredine
  • Učestvovanje u definisanju mogućnosti za unapređenje zaštite životne sredine
  • Kontrolisanje i sprovođenje mera iz oblasti zaštite životne sredine predviđenih zakonom, internim propisima i zahtevima standarda
  • Podnošenje izveštaja o izvršenoj kontroli stanja zaštite životne sredine, davanje predloga za otklanjanje uočenih nedostataka i praćenje njihove realizacija
  • Izrada dokumenta o kretanju otpadom
  • Redovno ažuriranje dokumentacije na sajtu Agencije za zaštitu životne sredine
  • Praćenje zakonske regulative iz oblasti zaštite životne sredine

Nudimo rad u dinamičnom okruženju, sa prilikom za lični razvoj i unapređenje znanja i veština.

Radni odnos se zasniva na određeno vreme sa mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme.

Ukoliko vidiš sebe u našem timu, pošalji nam CV. Kontaktiraćemo te ako uđeš u naredni krug selekcije.

    Konkurs je istekao.

    Steel-Impex doo

    "Steel-Impex" doo predstavlja lidera na srpskom tržištu u reciklaži metalnog otpada. Svoje poslovanje smo započeli početkom XXI veka, vremenom smo proširili svoju delatnost i razvili se u moderan reciklažni centar. Vršimo sakupljanje i tretman otpada, pre svega metalnog i čeličnog porekla, obojenih metala, ali i otpad nemetalnog karaktera. Svoje poslovanje, Steel Impex DOO obavlja iz sedišta koje se nalazi u Sremskoj Kamenici, kao i u ograncima privrednog društva na severu Srbije – u Luci Novi Sad,…

    Direktan link do oglasa