Konkurs je istekao.

Referent nabavke

Alfa Technics d.o.o.

Svilajnac

22.05.2019.

ugovor puno radno vreme

Kompanija ALFA Technics d.o.o. je savremena tržišno orijentisana kompanija koja ispunjava najstrožije kriterijume kupaca u smislu rokova isporuke i kvaliteta isporučenih proizvoda, kako u zemlji tako i u inostranstvu.

Osnovna delatnost naše kompanije je projektovanje, izrada, montaža i puštanje u rad različitih proizvoda u oblasti čeličnih konstrukcija, procesne opreme i transportnih sistema.

Ukoliko želite da postanete deo uspešnog i dinamičnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Mesto rada: Svilajnac

Opis posla:

  • Učestvovanje u utvrđivanju politike nabavke,
  • Učestvovanje u izboru najpovoljnijih ponuđača,
  • Pribavljanje informacija o cenama i karakteristikama proizvoda i usluga od potencijalnih dobavljača,
  • Saradnja sa dobavljačima u zemlji i inostranstvu,
  • Korespodencija sa špediterima u zemlji i inostranstvu,
  • Praćenje realizacije ugovorenih poslova,
  • Kontinualno povećanje efektivnosti i efikasnosti procesa nabavke,
  • Pribavljanje ponuda od strane dobavljača,
  • Obrada i zatvaranje pristiglih ponuda,
  • Pribavljanje potrebne dokumentacije koja prati robu (atestna dokumentacija, poreklo robe i sl.).

Uslovi za kandidate:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Viši nivo znanja engleskog jezika,
  • Poželjno znanje još jednog stranog jezika (nemačkog, francuskog i/ili španskog jezika),
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Rok za konkurisanje: 22.05.2019.

Alfa Technics d.o.o. je projektno – proizvodna kompanija u oblasti metaloprerađivačke industrije. Specijalizovana je u oblasti inženjeringa , proizvodnje, montaže i puštanja u rad procesne opreme za automobilsku industriju, aerodromske sisteme, različite zavarene metalne konstrukcije, transportne sisteme, kao i opremu po posebnim zahtevima kupaca. Više od 80% kompletne proizvodnje radimo za inostrane kupce.

Više o poslodavcu

Podelite oglas