Konkurs je istekao.

Referent prodaje

Unipromet d.o.o.

Kraljevo

12.07.2019.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca br. 92A, Čačak, vodeći proizvođač zaštitne opreme za  puteve i mostove u Srbiji, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme (ekonomske ili tehničke struke);
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno znanje rada na računaru;
  • Napredno znanje engleskog jezika (aktivna i samostalna upotreba engleskog jezika).

Opis poslova:

  • Ostvarenje plana prodaje na zaduženom tržištu;
  • Prijem zahteva za izradu komercijalne ponude;
  • Priprema prodajne ponude, prodajne porudžbine ili okvirne prodajne porudžbine, arhiviranje zahteva za prodaju, prodajne porudžbine, sa pratećim ugovorima, aneksima i ostalom pratećom dokumentacijom, ažuriranje baze kupaca, kreiranje izveštaja;
  • Učestvuje u analizi tržišta u smislu ostvarenja definisanog prodajnog cilja;
  • Učestvuje u izradi nacrta ugovora sa kupcima sa menadžerom prodaje, u saradnji sa Službom za opšte i pravne poslove;
  • Nabavljanje repromaterijala, alata, pribora, opreme i usluga za potrebe Društva;
  • Kreiranje nabavne porudžbenice u skladu sa zahtevom za nabavku u saradnji sa neposrednim rukovodiocem;
  • Vrši proveru lagera i stanje zaliha;
  • Nega kupaca, stalni kontakti i prikupljanje novih informacija.

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja.

Mesto rada: Konarevo 45v, Kraljevo

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Rok za konkurisanje: 12.07.2019.

    Direktan link do oglasa