Konkurs je istekao.

Referent u računovodstvu

Deus Business Group d.o.o.

Dobanovci (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Dobanovci, Stražilovska 7

01.08.2020.

DEUS BUSINESS GROUP DOO, dinamična grupacija koja u svom sastavu ima nekoliko kompanija iz različitih oblasti (trgovina, poljoprivredna proizvodnja, logističke usluge), raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na radno mesto: Referent u računovodstvu (3 izvršioca).

Opšti uslovi:

  • Stručna sprema ekonomskog smera
  • Poznavanje aktuelnih poreskih i računovodstvenih propisa
  • Minimum 3 godine iskustva na poslovima knjigovođe
  • Poštovanje rokova, preciznost, ažurnost, sistematičnost i analitičnost u izvršenju radnih zadataka
  • Aktivno znanje rada na računaru (MS Office Paket), prednost poznavanje rada u poslovnom programu Pantheon
  • Vozačka dozvola B kategorije

 Opis posla:

  • Knjiženje svih poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje (ulazni i izlazni računi za robu i materijal, troškovi, blagajna, dinarski i devizni izvodi), arhiviranje dokumentacije
  • Obračun poreza i podnošenje poreskih prijava
  • Praćenje poreskih i računovodstvenih propisa
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Usaglašavanje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Obračun zarada i naknada zarada
  • Vođenje evidencije osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Izrada dnevnih izveštaja o obavezama i potraživanjima i ostalih izveštaja za praćenje, planiranje i analizu poslovanja
  • Drugi poslovi u oblasti finansija i knjigovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju

Prijave slati u roku od 30 dana od dana objavljivanja oglasa na adresu: "DEUS BUSINESS GROUP" DOO, 11272 Dobanovci, Stražilovska br.7.

website: www.deus-group.com

    Konkurs je istekao.

    Deus System d.o.o.

    • Stražilovska 7, Dobanovci, Beograd, Srbija
    • PIB: 100000129
    • Matični broj: 17063111

    Direktan link do oglasa