Konkurs je istekao.

Referent za finansijsko-knjigovodstveno-opšte poslove

Bomark Packaging d.o.o.

Beograd, Mihaja Emineskua 159

18.08.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Bomark Packaging d.o.o. jedna je od članica Bomark grupe, firme koja je od male porodične distributerske kompanije narasla u proizvođača i distributera koji posluje na području cele Evrope.

Jedan smo od najvećih distributera ambalažnih proizvoda u Srbiji. Sedište firme nalazi se u Beogradu. Razvoj temeljimo na novim znanjima, kreativnosti i iskustvu. Svoj asortiman prilagođavamo potrebama kupaca i to nam omogućava rast poslovanja i povećanja broja poslovnih partnera.

Potreban nam je: Referent za finansijsko-knjigovodstveno-opšte poslove.

Opis radnog mesta:

  • Izrada izlaznih profaktura i faktura
  • Dnevno knjiženje ulaznih, izlaznih faktura i izvoda
  • E-bankarstvo, plaćanje faktura dobavljača i praćenje naplate potraživanja od kupaca
  • Priprema i obračun PDV-a
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Vođenje blagajne gotovinskih računa
  • Knjižna odobrenja/zaduženja
  • Priprema i izrada godišnjih finansijskih izveštaja
  • Obavljanje administrativnih poslova i poslovne korespodencije
  • Evidencija prihoda i rashoda, praćenje mesečnih prihoda i rashoda i izveštavanje direktora o istim

Uslovi:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • SSS/VS/VSS – ekonomske struke
  • Poznavanje rada na računaru i MS Office paketa
  • Znanje engleskog jezika

Veštine:

  • Sistematičnost, preciznost i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Poštovanje zadatih rokova
  • Aktivan vozač B kategorije

Šta nudimo:

Pripremnu obuku i uvođenje u posao, rad u iskusnom, zdravom i profesionalnom okruženju, mogućnost napredovanja, stimulativnu i redovnu zaradu.

    • Mihaja Emineskua 159, Beograd, Srbija
    • PIB: 109141487
    • Matični broj: 21131679

    Direktan link do oglasa