Konkurs je istekao.

Referent za javne nabavke

Japi Com d.o.o.

Novi Sad, Rumenačka 13

08.10.2024.

Potrebna nam je organizovana, samostalna, odgovorna i precizna osoba za rad na administrativnim poslovima vezanim za javne nabavke.

USLOVI:

  • Iskustvo u poslovima javnih nabavki
  • Poznavanje zakona o javnim nabavkama
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Outlook, Internet)
  • Znanje engleskog jezika

ZADUŽENJA:

  • Praćenje portala javnih nabavki, evidencija i prikupljanje dodatnih informacija o nabavkama na kojima kompanija može učestvovati
  • Priprema opšte tenderske dokumentacije, kao i prikupljanje dokaza koji se zahtevaju u postupku javne nabavke
  • Komunikacija sa kolegama zaduženim za pripremu tehničkog i finansijskog dela ponude
  • Popunjavanje obrazaca i kontrola ispravnosti celokupne dokumentacije
  • Priprema i podnošenje zahteva za dodatnim pojašnjenjima
  • Praćenje i poštovanje rokova predaje dokumentacije za tender
  • Priprema i podnošenje zahteva za zaštitu prava ponuđača
  • Praćenje realizacije ugovora zaključenih nakon sprovedenih postupaka javnih nabavki, kao i tokova dokumenata vezanih za realizaciju
  • Evidencija i analiza uspešnosti podnetih ponuda na javnim nabavkama
  • Praćenje pravne regulative vezane za javne nabavke
  • Ostali administrativni poslovi
    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    JAPI COM doo Novi Sad

    JAPI com je kompanija koja preko 20 godina uspešno posluje u oblasti projektovanja i implementacije IT rešenja u korporativnom okruženju. Posvećeni smo stvaranju čvrstih veza, kako sa klijentima, tako i sa dobavljačima, kontinualnom razvoju i unapređenju sopstvenih znanja i veština, prateći savremene trendove u IT oblasti, kako bismo klijentima pružili adekvatna i moderna rešenja. JAPI com je Lenovo Platinum Partner, HP Partner, Lexmark Expert Partner i Microsoft Silver…

    Direktan link do oglasa