Konkurs je istekao.

Referent za obračun zarada i obračun putnih naloga

Tehno Coop d.o.o.

Subotica

19.04.2020.

Kompanija Tehno-coop d.o.o. je osnovana 2001. godine, posluje u oblasti domaćeg i međunarodnog transporta i pruža usluge špedicije, carinskog zastupanja, logistike i prodaje dopuna za elektronsko plaćanje putarine u Republici Srbiji.

Zbog povećanja obima posla raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

REFERENT ZA OBRAČUN ZARADA I OBRAČUN PUTNIH NALOGA

Subotica

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme ekonomskog ili finansijskog smera/ili višegodišnje radno iskustvo na traženim poslovima
  • Radno iskustvo minimum 2 godine u oblasti finansija
  • Obavezno poznavanje rada na računaru

Opis poslova:

  • Obračun putnih naloga, dnevnica i kilometraže za službena putovanja u zemlji i inostranstvu
  • Obračun poreskih opterećenja i isplata putnih troškova
  • Obračun, isplata i kontrola zarada
  • Sve vrste elektronskog plaćanja

Potrebne osobine:

  • Smirenost u radu pod pritiskom
  • Fleksibilnost u radu
  • Posvećenost poslu i odgovornostima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski rad

Izuzetno je važno da obratite pažnju na uslove konkursa i pre prijave razmislite da li je ova pozicija odgovarajuća za Vas.

Napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

 Rok za konkurisanje: 19.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Tehno-Coop d.o.o.

    • Tuk Ugarnice 58 a, 24000 Subotica, Srbija
    • PIB: 100852373
    • Matični broj: 08734917

    Direktan link do oglasa