Konkurs je istekao.

Regionalni predstavnik prodaje

HILL International d.o.o. (Saint-Gobain)

Beograd i Vojvodina

11.05.2019.

Naš klijent je Saint-Gobain, svetski lider na građevinskom i habitat tržištu, proizvodi, dizajnira i distribuira građevinske materijale, pružajući inovativna rešenja u cilju očuvanja ekologije i energetske efikasnosti. Saint-Gobain posluje u 67 zemalja, sa oko 180.000 zaposlenih širom sveta i prometom, u 2018. godini, od 41,8 milijardi eura. Saint-Gobain u Srbiji posluje kroz nekoliko segmenata: Adfros, Isover, Ecophone, Rigips, Saint-Gobain Glass i Weber i pruža lokalnom tržištu inovativna rešenja odgovarajući na zahteve tržišta.

Za potrebe daljeg jačanja prodajnog tima našeg klijenta, tražimo vrednu i posvećenu osobu za poziciju

Uslovi:

  • 3-5 godina iskustva u prodaji u okviru srodne industrije
  • VSS tehničkog ili ekonomskog usmerenja je poželjna
  • znanje engleskog i rada na računaru
  • aktivan vozač, spreman na terenski rad
  • napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije
  • pouzdan, odgovoran i stabilan profesionalac sa korporativnim načinom razmišljanja
  • izgrađene veštine komunikacije, razumevanja potreba i građenja partnerskih odnosa sa kupcima

Opis posla:

  • razvoj distributerske mreže, jačanje i izgradnja partnerskih odnosa sa kupcima
  • prodaja proizvoda iz Rigips programa za region Beograda i Vojvodine
  • realizacija nedeljnih i mesečnih planova i obilazaka kupaca
  • pregovaranje godišnjih uslova i sklapanje ugovora sa distributerima
  • prikupljanje podataka o aktivnim projektima i priprema realizacije istih Rigips sistemima
  • prikupljanje i distribuiranje tehničke dokumentacije i sertifikata kupcima
  • pružanje marketinške i logističke podrške korisnicima i kupcima
  • odgovornost za uspešnu realizaciju – uključujući naplatu
  • praćenje aktivnosti konkurencije i tržišnih kretanja i davanje predloga za unapređenje prodaje
  • redovno izveštavanje o prodajnim aktivnostima i rezultatima

Naš klijent Vam nudi priliku za dalje dokazivanje u okviru internacionalnog i dinamičnog okruženja, uz stimulativne uslove rada u profesionalnom timu.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da svoju prijavu sa biografijom pošaljete na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Beograd, Ruzveltova 45, tel./faks: +381 11 3294 500
, e-mail: prijava@hill.rs

Hill international symbol

    HILL International d.o.o.

    • Ruzveltova 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 101011936
    • Matični broj: 07514395

    Direktan link do oglasa