Konkurs je istekao.

Rukovodilac betonske oplate

Bechtel ENKA UK Limited

Kruševac

29.04.2020.

ugovor puno radno vreme

Potreban nam je:

Kruševac

Uslovi:

  • III / IV SSS
  • Potrebno prethodno iskustvo na sličnim ili istim poslovima

Opis posla:

  • Nadgleda i koordinira aktivnosti radnika angažovanih u oplatama u raspoređenom osoblju
  • Organizuje rad kako bi što bolje iskoristila posadu, nadgleda poslove kako bi se osiguralo da se posao obavlja pravilno i  izvršava sve aspekte posla i obučava druge u svim aspektima po potrebi
  • Koordinira sa nadzornikom za završnu obradu radi rasporeda i planiranja
  • Proverava kvalitet betona pre izlivanja

Rok za konkurisanje: 29.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Bechtel ENKA UK Limited Ogranak Beograd

    Morava Corridor Motorway Project developed by the Ministry of Construction, Transport, and Infrastructure (MoCTI) and located in the West Morava Region of Serbia, is approximately a 112 km length alignment and connects the country from Preljina to Pojate. Construction of the Project will be conducted by Bechtel ENKA UK Limited.

    Direktan link do oglasa