Konkurs je istekao.

Rukovodilac proizvodnje

Creanova d.o.o.

Stara Pazova, Kamenjareva 32

23.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompaniji Creanova d.o.o. sa sedištem u Staroj Pazovi, proizvođaču medicinskih sredstava i dodatne opreme, potreban je rukovodilac proizvodnje.

Opis zaduženja:

  • Razrada projektne dokumentacije, validacija i optimizacija proizvodnog procesa.
  • Rukovođenje, planiranje i praćenje proizvodnog procesa.
  • Definisanje preventivnih i korektivnih mera, u odnosu na interne i regulatorne zahteve.
  • Definisanje i revidiranje internih operativnih procedura.
  • Komunikacija sa drugim sektorima.
  • Komunikacija sa dobavljačima i kupcima.
  • Analiza proizvodnih rezultata.

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme (u oblasti mašinstva ili industrijskog inženjerstva).
  • Radno iskustvo od minimum godinu dana na istim ili sličnim poslovima.
  • Poželjno iskustvo u implementaciji ISO standarda (ISO 9001 ili ISO 13485).
  • Poznavanje engleskog jezika (B1).
  • Napredni nivo korišćenja računara i MS Office paketa.
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

www.creanova.com

    Creanova provides B2B turnkey solution: design, product development and OEM manufacturing for your healthcare device. Creanova serves Global Leaders, SMEs and Start-up companies in the MedTech and Dental community. Our mission is to Create and Innovate Healthcare Solutions for a better quality of life.

    Direktan link do oglasa