Samostalni prodajni savetnik

Prevajalska agencija GORR, d.o.o. (Prevodilačka agencija GORR)

Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad

11.02.2022.

honorarno puno radno vreme

O kompaniji:
Prevodilačka agencija GORR osnovana je u Sloveniji 2013. godine. U maju 2021. otvorila je i svoju srpsku ispostavu u Kragujevcu. Nudimo usluge prevođenja, lokalizacije, usmenog prevođenja i drugih jezičkih usluga. Pomažemo lokalnim i globalnim preduzećima da komuniciraju na različitim jezicima. To postižemo prevashodno zahvaljujući izuzetnom timu koji je spreman da realizuje vizije naše agencije, kao i vizije naših klijenata.

U svoj tim pozivamo novog saradnika: SAMOSTALNI PRODAJNI SAVETNIK (M/Ž)

Opis radnog mesta:
Da li volite prodaju i uspešno sklapate poslove?
Da li ste samostalni, a istovremeno volite da radite sa motivisanim timom saradnika?
Da li ste spremni na izazove i prodaju u brzorastućoj industriji u kojoj vlada oštra konkurencija?
Da li ste prijatni i predusretljivi, volite rad sa ljudima i imate visoke moralne i etičke principe?

Dobro došli u Prevodilačku agenciju GORR.

Opis posla:
pronalaženje novih klijenata u inostranstvu i sklapanje poslova;
korišćenje alata za praćenje prodajnih aktivnosti i performansi poput HubSpot CRM-a;
priprema ponuda postojećim i potencijalnim klijentima;
redovno održavanje kontakta sa postojećim klijentima i pronalaženje novih prodajnih prilika;
redovni sastanci sa klijentima;
bliska saradnja sa drugim saradnicima u prodaji;
saradnja sa kolegama iz produkcije;
saradnja sa marketingom;
učešće na konferencijama i sajmovima u Srbiji i inostranstvu;
redovni networking na raznim događajima uživo i onlajn;
redovno učenje o prodaji, industriji i našim uslugama.

Očekujemo:
iskustvo i dokazani uspeh u prodaji (obavezno);
odlično znanje srpskog i engleskog jezika (obavezno);
dobro poznavanje trendova naše industrije i tehnologije (poželjno);
dobra pisana i usmena komunikacija sa kolegama, dobavljačima i klijentima;
dobro poznavanje prodajnih i kancelarijskih alata: HubSpot CRM ili drugi slični CRM alati, MS Office (uglavnom Outlook, Word, Excel) (obavezno);
najmanje 5 godina radnog iskustva i najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnom radnom mestu;
visok nivo odgovornosti i samoinicijative;
organizovanost, preciznost i pouzdanost u obavljanju posla;
prijatnog saradnika koji je dokazano sposoban da radi sa različitim saradnicima i prati misiju i viziju kompanije.

Nudimo:
ugovornu saradnju na određeno u periodu od 12 meseci sa probnim periodom od 3 meseca i mogućnošću produžetka ugovora ili redovnog zapošljavanja nakon isteka;
prijatno i pozitivno radno okruženje;
zanimljive zadatke, projekte pune izazova koji donose profesionalni napredak i lično napredovanje;
mobilno i fleksibilno radno mesto;
učešće u velikim i/ili važnim lokalnim, međunarodnim, pa čak i globalnim „pričama“.

VAŽNO: Očekujemo potpune prijave koje sadrže iscrpni CV, preporuke i drugo, kontaktne podatke za poziv na intervju. Prijave pošaljite elektronskim putem. Nepotpune prijave neće biti uzete u obzir.

GORR, d.o.o.

Prevodilačka agencija osnovana u Sloveniji 2013. godine, sa ispostavom u Kragujevcu od 2021. godine.  Domaćim i stranim preduzećima nudimo vrhunske usluge prevođenja, lokalizacije, usmenog prevođenja i drugih jezičkih usluga.

Direktan link do oglasa