Konkurs je istekao.

Samostalni stručni saradnik za program The Athlete's Foot

Intersport S Trgovina d.o.o.

Beograd

10.03.2020.

Intersport je vodeća maloprodajna mreža sportske opreme, tekstila i obuće na svetskom tržištu, sa preko 6200 prodavnica u 58 zemalja. U ovom trenutku imamo 34 maloprodaje u Srbiji, ali se dalje širimo i jačamo, zbog čega imamo potrebu za osnaživanjem postojećeg tima. Tražimo ambiciozne i perspektivne osobe, koje žele da ulože svoj trud, znanje i iskustvo kako bi napredovale i zajedno sa nama ostvarile svoje razvojne ciljeve.

Raspisujemo konkurs za prijem kandidata u INTERSPORT-u na radno mesto:

SAMOSTALNI STRUČNI SARADNIK ZA PROGRAM THE ATHLETE’S FOOT

(1 saradnik)
Grad: Beograd

Od kandidata očekujemo:

Opis posla > komercijala:

  • Redovno praćenje analitike i rezultata prodaje
  • Briga o redovnom ažuriranju najprodavanijih artikala
  • Briga o starim zalihama
  • Pomoć u izboru asortimana i postepeno uvođenje u samostalni plasman naloga
  • Priprema sniženja odnosno rasprodaje i razmatranje odgovarajućih popusta na nivou artikala
  • Koordinacija povrata i predisponiranja
  • Praćenje aktivnosti konkurencije

Opis posla > marketing:

  • Pomoć u realizaciji marketinškog budžeta na lokalnom nivou (koordinacija GODIŠNJEG PLANA za The Athletes Foot Srbija)
  • Pomoć u implementaciji godišnjeg medijskog plana za The Athletes Foot Srbija (ON-LINE, OFF-LINE)
  • Pomoć u pripremi marketinških kampanja (koordinacija i usklađivanje sa prodavnicama) Lokalizacija POS materijala
  • Priprema opisa za online prodavnicu
  • Copywriting i uređivanje web stranice za Srbiju
  • Pomoć pri uređivanju društvenih mreža (prevodi i prilagođavanje sadržaja)
  • Organizacija događaja na lokalnom nivou
  • Korišćenje digitalnih aplikacija i alata
  • Influencer marketing na lokalnom nivou
  • Administrativna podrška

Opis posla > podrška maloprodaji:

  • Dnevna komunikacija sa prodavnicama
  • Redovni sastanci sa menadžerima
  • Koordinacija novih projekata i učešće u otvaranju
  • Briga za uređenost prodavnica
  • Pomoć pri pozicioniranju
  • Kraće edukacije pri obilascima prodavnica

Uslovi konkursa:

  • Obavezno iskustvo minimum 3 godine
  • Znanje engleskog jezika, minimum nivo B2
  • VII-1 VSS
  • Odlično poznavanje MS Office paketa, sa akcentom na Excel

Šta nudimo svojim saradnicima:

  • Redovne zarade
  • Uredne prijave socijalnog i penzionog osiguranja
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Priznanja za kvalitetan rad

Vaš CV i motivaciono pismo pošaljite elektronskim putem najkasnije do 10.03.2020.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Poverljivost podataka kandidata je zagarantovana.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Intersport S Trgovina d.o.o.

    Ljubav prema sportu datira još iz prošlog milenijuma. Kroz vekove sport je nastavio da bude veoma važan deo života svakog čoveka. Kako se sport razvijao i napredovao tako su i potrebe rasle. Popularnost različitih sportova je dovela do toga da 1968. godine u Švajcarskoj, nastane ,,IIC Intersport’’ – ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • SPORT I REKREACIJA
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • ZABAVNI SADRŽAJ
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa