Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

  • Oglas dostupan i osobama sa invaliditetom

ZBOG OTVARANJA MINI CENTRA I LOGISTIČKOG CENTRA

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, odgovornost u radu, lojalnost i pozitivan životni stav.  Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja, mogućnost stalnog zaposlenja i redovnu, stimulativnu zaradu.

Oglašavamo poziciju za radno mesto:

SARADNIK RUKOVODIOCA MARKETINGA

Subotica

Opis posla:

Predviđeno radno mesto podrazumeva marketing procese strateškog planiranja, Offline i Online marketing, razvoj imidža i identiteta, analize aktivnosti korisnika, PR, POS promocije i event-e, razvoj i održavanje internet prodavnice u saradnji sa programerima, asistenciju i realizaciju kampanja u strateškom Internet marketingu, istraživanju na Internetu,  opsluživanje web sajta koji prodaje i promoviše, komunikaciju sa firmama partnerima.

Profil:

Proaktivna osoba koja poseduje samoinicijativu, kreativnost, analitičke i pregovaračke sposobnosti, prodajne veštine, profesionalno samopouzdanje i odgovornost, preduzimljivost, vedrinu, ljubaznost i spremnost za timski rad, kao i osnovno znanje u oblasti marketinga i trgovine.

Uslovi:

  • visok nivo korišćenja računara
  • poznavanje i iskustvo u korišćenju Google Adwords-a za kreiranje i praćenje kampanja
  • poznavanje i iskustvo u korišćenju Google Analytics-a
  • odlično poznavanje interneta i socijalnih mreža
  • znanje engleskog (pre svega pisanje), dodatni jezici od prednosti

Prednosti:

  • poznavanje programa za obradu slike i dizajn
  • poznavanje programa za unos teksta, kalkukacije i izradu prezentacija
  • iskustvo u radu na online prodaji/web shop-ovima
  • iskustvo u organizaciji event-a

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • sigurnu, redovnu i konkurentnu zaradu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • stimulacije

Rok za konkurisanje: 23.05.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.