Konkurs je istekao.

Savetnik za upis

LINK group Professional Education

Beograd

04.05.2024.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Mi smo LINKgroup Professional Education, misijom vođena kompanija. Sa velikom strašću i ambicijom želimo da pomognemo našim korisnicima da postanu uspešniji. Mi iskreno verujemo da je obrazovanje osnov uspeha svakog pojedinca, ali isto tako znamo da današnje obrazovanje ne odgovara potrebama vremena u kom živimo. Zato se trudimo da ga iz korena promenimo i prilagodimo savremenim generacijama. Između naših vizija i realnosti postoji jedino akcija, koju dosledno sprovodimo. Ako mislite da ste upravo vi neko ko želi da u tom ogromnom poduhvatu bude deo našeg tima, otvoreni smo da se upoznamo i zajedno menjamo svet obrazovanja nabolje.

U kompaniji koja se neprestano razvija novi, kvalitetni ljudi su uvek dobrodošli, zato vas pozivamo da nam se pridružite na poziciji: Savetnika za upis

Zaduženja i odgovornosti:

  • komunikacija sa klijentima; pružanje informacija o edukativnim uslugama putem telefona i imejla i na sastancima sa klijentima;
  • savetovanje pri upisu;
  • pregovaranje o uslovima upisa;
  • briga o zadovoljstvu klijenata uslugom;
  • obrada prijava za upis;
  • priprema i sklapanje ugovora;
  • vođenje evidencije o klijentima.

Kvalifikacije i veštine:

  • iskustvo na poslovima koji su u vezi sa direktnom komunikacijom sa klijentima; odlične komunikacione veštine – u ličnom kontaktu, razgovoru telefonom i poslovnoj korespondenciji;
  • visok nivo znanja engleskog jezika, kako u konverzaciji tako i u pisanoj formi; odlične prezentacione veštine, ubedljivost i samopouzdanje u nastupu pred klijentom;
  • sposobnost efikasnog zaključivanja dogovora sa klijentima;
  • sposobnost lične organizacije i koordinacije pri različitim radnim zadacima;
  • preuzimanje inicijative i pozitivan stav prema poslu, obavezama i zadacima.

Beneficije:

  • povlašćeni uslovi za privatno zdravstveno osiguranje i fitnes;
  • trinaesta plata;
  • dodatni dani godišnjeg odmora na osnovu godina radnog staža u kompaniji;
  • radno okruženje opremljeno savremenim tehnologijama;
  • prilike za dodatno usavršavanje;
  • mentorska podrška i podrška kolega od prvog radnog dana;
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV putem platforme Infostud.

Više o kompaniji možete videti na sajtu: www.link-group.eu

    • Srbija, Beograd, Cara Dušana 34, Zemun
    • PIB: 112925315
    • Matični broj: 21769495

    Direktan link do oglasa