Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Šef kuhinje poslastičarske proizvodnje

Ćao šećeru

Beograd, Rige od fere 15

16.03.2021.

45.000 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Treba nam neko od vas: osoba sa iskustvom u kuhinji. Odgovorni i samostalni, organizovani (sve tri osobine su nam jako važne), u potrazi za napredovanjem i pravom prilikom. Neko kome treba pravo okruženje, i neko ko želi da se skrasi u porodici koja je spremna da odgovori pozitivno na međusobne potrebe. Neko ko je spreman da bude odgovoran za sve što se spremi u kuhinji i iz nje isporuči mnogobrojnim šećerima koji željno iščekuju naše čarolije (da, ima ih, dosta...).

Dajemo vam: naše vreme, energiju, znanje, obuku i resurse. Solidnu početnu platu sa strategijom za njeno povećanja u budućnosti. Priliku za rast i razvoj zajedno sa nama i jako važno mesto u našoj porodici.

Uslovi:

6 dana nedeljno
Dve smene
Radnim danima 7h, subotom 9h, nedelja slobodna.
Početna plata 45 000 uz mogućnost brzog napredovanja
Neophodno iskustvo u kuhinji

Opis posla:

Preuzimanje odgovornosti za sledljivost u proizvodnji i higijeni kuhinje
Priprema svih proizvoda i polu proizvoda iz standardne ponude, kao i sezonskih proizvoda, po utvrđenim recepturama i količinskim normama
Obavljanje pripreme sirovina za korišćenje u proizvodnji
Dekoracija proizvoda za prodaju
Održavanje higijene radnog prostora, aparature, alata i posuđa
Trebovanje i popis sirovina
Prijem sirovina
Poštovanje HACCAPa

Prijavite se slanjem CV-ja elektronskim putem.

Ćao šećeru

  • Srbija, Beograd, Rige od Fere 15
  • PIB: 110784266
  • Matični broj: 64997602
Više o poslodavcu

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?