Konkurs je istekao.

Serviser Komatsu građevinskih mašina

Teikom d.o.o.

Beograd, Zlatiborski okrug

Adrese mesta rada

  • Beograd, BANATSKA 83A

18.08.2022.

Ekskluzivni distributer firme KOMATSU za teritoriju Srbije, raspisuje oglas za:

SERVISERA KOMATSU GRAĐEVINSKIH MAŠINA

Više izvršilaca

Opšti uslovi:

  • Sa ili bez radnog iskustva na poslovima servisiranja i održavanja građevinskih i rudarskih mašina

Kvalifikacije:

  • Minimum IV – SSS
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka B kategorija – aktivan vozač
  • Poznavanje mehanike, elektrike i hidraulike
  • Spremnost za rad na terenu i prekovremeni rad
  • Odgovoran, društven i spreman na timski rad

Opis posla:

  • Terensko servisiranje građevinske mehanizacije
  • Nudimo Vam dinamičan posao u mladom, profesionalnom, ambicioznom timu, mogućnost stručnog usavršavanja

Potrebni serviseri za lokacije: Beograd, Zlatiborski okrug.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Banatska 83A, Beograd, Srbija
    • PIB: 103840685
    • Matični broj: 20013478

    Direktan link do oglasa