Konkurs je istekao.

Serviser elektronske opreme - tehničar elektronike

Service Plus d.o.o.

Novi Sad, Temerinski put 50

22.09.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Service Plus d.o.o. Novi Sad, informacione tehnologije u trgovini, raspisuje konkurs za radno mesto: Serviser elektronske opreme - tehničar elektronike

Neophodni uslovi:

  • poznavanje održavanja računarske i kancelarijske opreme
  • poznavanje rada elektronskih komponenti
  • poznavanje rada sa lemilicom, unimerom, osciloskopom
  • pedantnost i sistematičnost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje engleskog jezika
  • talenat za organizaciju i kreativnost

Zaduženja:

  • detekcija, dijagnostika i servisiranje kvarova na tehničkim uređajima
  • servis uređaja i modula zamenom elektronskih komponenti
  • merenje, kontrola i testiranje elektronskih sklopova i uređaja
  • prijem opreme na servis
  • administracija radnih naloga
  • priprema robe za isporuku kupcu

    Mi smo mladi, fleksibini i kreativni tim strucnjaka. Strucnjaka koji vole nove tehnologije i svakodnevne izazove. Mi znamo da jedino prava kombinacija tehnologije i znanja ce pomoci da nasim kupcima omogucimo lakse, brze i uspesnije poslovanje. Jos od osnivanja kompanije nas cilj je da ostvarujemo nase snove . A nasi snovi su da postanemo vodeci inovator na internacionalnom nivou koji zaista kreira za kupca i postuje kupca. Nas uspeh i dugorocne veze sa kupcima su dokaz da mozemo da ostvarimo nase…

    Više o poslodavcu

    Podelite oglas