Serviser održavanja sistema za kontrolu i naplatu parkiranja

Kromro d.o.o.

Beograd, Klinska 5

16.04.2023.

ugovor puno radno vreme

2 izvršioca

Uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme.
  • Aktivan vozač B kategorije.

Opis posla:

  • Ugradnja, ispitivanje i puštanje u rad sistema za kontrolu i naplatu parkiranja.
  • Defektaža kvarova na sistemima za kontrolu i naplatu parkiranja, kao i drugoj elektronskoj opremi koja se ugrađuje, održava i servisira.
  • Vrši popravke, zamenu neispravnih i dotrajalih delova.
  • Odgovoran je za kvalitet izvršenih radova i ispravnost uređaja i opreme.
  • Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Očekujemo Vaše prijave.

    • KRUŠEVAČKA 36, Beograd, Srbija
    • PIB: 107743203
    • Matični broj: 20863331

    Direktan link do oglasa