Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Neofyton je generalni zastupnik svetskih lidera u proizvodnji mašina i opreme za brizganje plastike za tržište Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore, Slovenije, kao i Nigerije i Kameruna.

Neofyton je dinamična kompanija orijentisana ka inovacijama i isporuci najboljeg rešenja kupcima. Nalazimo se u Novom Sadu i uspešno poslujemo preko 27 godina. Svesni smo da ulaganje u poslovanje podrazumeva konstantno ulaganje u razvoj i motivaciju naših zaposlenih i zato vas pozivamo da postanete deo našeg uspešnog tima:

OTVOREN KONKURS ZA POZICIJU:

SERVISER

elektro i/ili mašinskog usmerenja
(Novi Sad, više izvršilaca)

Neofyton servis tim čine procesni tehničari, koji su obučeni u matičnim kompanijama i specijalizovani za puštanje u rad i servis mašina za brizganje plastike. Neofyton je izgradio snažan servisni tim koji vrlo profesionalno i brzo reaguje na sve zahteve naših partnera.

Opis posla:

  • industrija prerade plastike i održavanje industrijskih mašina (hidraulika i elektronika PLC)
  • puštanje mašina za brizganje plastike i prateće opreme u rad
  • servisno održavanje opreme (dijagnostifikovanje kvarova, popravke i zamena opreme)
  • montaža i rukovođenje montažom
  • rad na terenu u zemlji i inostranstvu
  • individualni i timski rad

Potrebne kvalifikacije:

  • minimum SSS sprema, poznavanje mehanike, hidraulike, pneumatike
  • bez iskustva ili sa iskustvom u industrijskom održavanju (više pozicija)
  • aktivan vozač B kategorije (obavezno)
  • čitanje elektro i hidrauličkih šema
  • poznavanje engleskog / nemačkog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • posvećenost, tačnost, samostalnost, komunikativnost, inicijativa

Šta nudimo našim saradnicima:

  • mogućnost dobre zarade
  • rad u uspešnoj kompaniji i priznanje za kvalitetan rad
  • ugovor na neodređeno
  • mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja (mentorstvo, praktične obuke i edukacije)
  • prijatan kolektiv.

Ako ste odgovorni, motivisani, volite raznolikost i rad na terenu i imate radnog iskustva na pomenutim poslovima, pozivamo Vas da nam se pridružite. Napišite nam Vaša dosadašnja radna iskustva i uverite nas da ste baš Vi radnik za nas.

Vaše pisane prijave sa dokumentacijom koja je potrebna i koja dokazuje Vašu stručnost prosledite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.06.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 2.00

o zadacima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 3.00

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Neofyton d.o.o.

Neofyton doo je dinamična kompanija orijentisana ka inovacijama i isporuci najboljeg rešenja kupcima, osnovana 1992. godine sa sedištem u Novom Sadu. Potencijal našeg uspeha temelji se na zastupanju svetskih lidera u industriji prerade plastike i gume - Engel, Piovan, Eurochiller, Campetella i Tria na tržištu Srbije i regiona. Neofyton posluje prema standardima ISO 9001:2008 uz konstantnu težnju ka daljem usavršavanju poslovanja, kao i usluga koju pružamo…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.