Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Servisni inženjer

Beolaser d.o.o.

Beograd, Trgovačka 16a

21.07.2024.

2 izvršioca ugovor puno radno vreme

Beolaser d.o.o. Beograd zastupa vodeće svetske proizvođače medicinske dijagnostičke opreme (Canon Medical Systems Corporation, AGFA i druge). Zbog proširenja obima posla i diversifikacije zadataka i odgovornosti trenutno traži osobu na poziciji:

SERVISNI INŽENJER

OPIS POSLA:

  • Project management u fazi pripreme projekta
  • Ustanovljavanje i upravljanje neophodnim uslovima za instalaciju
  • Instalacija, komisioniranje opreme i dokazivanje zahtevanih karakteristika
  • Održavanje u garantnom i vangarantnom periodu
  • Kreiranje izveštaja o radu
  • Praćenje preporuka za adaptaciju i unapređenje uređaja
  • Putovanja u zemlji i inostranstvu

NEOPHODNE KVALIFIKACIJE:

  • Najmanje srednja škola (IV stepen) elektrotehničke ili mašinske struke
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno
  • Dobro znanje engleskog jezika govornog i pisanog
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro poznavanje rada na računaru Windows, Office, Hyperterminal
  • Poželjno znanje AutoCAD
  • Poznavanje osnova mrežnog okruženja
  • Analitičnost u radu, sposobnost poštovanja procedura
  • Sposobnost rada u timu i samostalno

NUDIMO VAM:

  • Atraktivni paket primanja
  • Službeni auto po osposobljavanju za samostalni rad
  • Kontinuiranu edukaciju putem obuka kod principala, virtuelnih treninga i e-obuka
  • Rad u prijateljskoj sredini, koja nudi profesionalni izazov

    • Trgovačka 16A, Beograd, Srbija
    • PIB: 101685119
    • Matični broj: 17239406

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?