Konkurs je istekao.

Shift - Leader

Muehlbauer Technologies d.o.o.

Stara Pazova

19.12.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Osnovana 1981. godine, Mühlbauer Grupa je izrasla u dokazanog one-stop-shop tehnološkog partnera za smart card, ePassport, RFID i solar back-end industry. Dalje poslovne aktivnosti su područje mikro-čipova, carrier tape oprema, kao i automatizacija, marking i traceability sistemi. Mühlbauer Parts&Systems proizvodi visoko precizne delove.

Potreban nam je:

Shift-Leader

Uslovi:

  • zahteva se IV stepen stručne spreme, odnosno obrazovanja u oblasti tehničkih nauka
  • timski rad, organizovanost, pedantnost, komunikativnost, organizacione sposobnosti

Opis posla:

  • vođa smene, učestvuje u organizovanju i usklađivanju procesa rada u smeni
  • vrši raspored poslova po mašinama
  • daje stručna uputstva izvršiocima za obavljanje poslova i skladu sa definisanim tehnološkim postupcima i operacionim listama
  • vrši trebovanje svih materijala i alata predviđenih radnim nalogom i odgovoran je za primenu normativ vremena rada i materijala i sprovođenje predviđenih mera i kodeksa oblačenja i ponašanja
  • vodi računa i odgovara o racionalnom korišćenju repromaterijala, opreme, potrošnih i rezervnih delova
  • odgovoran je za pravilno vođenje faznih lista i ostale propratne dokumentacije definisane procedurama i instrukcijama

Rok za konkurisanje: 19.12.2019.

    • Evropska 17, Stara Pazova, Srbija
    • PIB: 107155413
    • Matični broj: 20764422

    Direktan link do oglasa