Konkurs je istekao.

Specijalista elektromašinskog održavanja

Fruvita d.o.o.

Smederevo - Lunjevac (obezbeđen smeštaj u gradu)

21.02.2023.

Kompanija Fruvita, osnovana 2003. godine, je jedan od najznačajnijih proizvođača u segmentu voćnih sokova, nektara i osvežavajućih bezalkoholnih pića sa voćnim sadržajem na tržištu Srbije. Pridržavajući se najviših standarda u procesu proizvodnje, kontinuirano pružajući visok kvalitet uz inovacije u proizvodnom asortimanu, nastojimo da izađemo u susret raznovrsnim potrebama potrošača. Kako bismo u tome uspeli u potrazi smo za motivisanim kandidatima koji će postati deo uspešnog tima. Prijavite se na oglas za poziciju: SPECIJALISTA ELEKTROMAŠINSKOG ODRŽAVANJA

Radno mesto: proizvodni pogon Fruvita, Lunjevac, Smederevo (obezbeđen smeštaj u gradu)

Glavna zaduženja:

  • izrađuje i sprovodi planove preventivnog i operativnog elektromašinskog održavanja
  • planira količine rezervnih delova i potrošnog materijala za održavanje
  • izrađuje idejna rešenja za tehnološke instalacije i aparate, izrađuje mašinske crteže sklopova i delova za izradu
  • organizuje rad zaposlenih na elektromašinskom održavanju
  • angažuje treća lica za poslove održavanja mašina i opreme i kontroliše realizaciju
  • izrađuje budžete investicionog ulaganja, u saradnji sa direktorom fabrike
  • planira, sprovodi i evidentira sve periodične preglede opreme u skladu sa regulativom službe elektromašinskog održavanja
  • izrađuje izveštaje, analizira realizovane aktivnosti i prati troškove službe elektromašinskog održavanja

Profil kandidata:

  • sposobnost planiranja i organizovanja
  • samoinicijativan i preduzimljiv
  • fleksibilan i adaptibilan na izazovno radno okruženje

Uslovi:

  • VI-VII stepen stručne spreme elektro ili mašinskog smera
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • rad u programima za modeliranje SolidWORKS, AutoCAD, Invertor i Catia
  • korišćenje MS Office-a
  • vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima omogućavamo:

  • dodatno usavršavanje
  • stimulativno nagrađivanje
  • dinamično i izazovno radno okruženje
  • obezbeđen smeštaj, u gradu, za sve kandidate koji nisu sa teritorije Smedereva ili okoline

Ukoliko Vaš profil odgovara gore navedenim zahtevima, pošaljite svoju radnu biografiju elektronskim putem sa naznakom za koju poziciju konkurišete.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Fruvita je domaća kompanija koja se bavi preradom voća, proizvodnjom voćnih sokova, nektara i osvežavajućih bezalkoholnih pića sa voćnim sokom. Kompanija Fruvita na tržištu Srbije posluje od maja 2003. godine, kada je u blizini Smedereva, u srcu najpoznatijeg voćarskog kraja, otvoren savremeni proizvodni pogon. Danas je Fruvita jedna od vodećih kompanija u segmentu proizvođača negaziranih pića i tržišni lider u kategoriji voćnih napitaka.Kompanija Fruvita posluje u skladu sa međunarodnim standardima…

    Direktan link do oglasa