Tehničar montažer u proizvodnji

Enel PS d.o.o.

Beograd

20.08.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Šemiranje i montaža elektroenergetskih razvodnih ormana;
  • Sklapanje i šemiranje uređaja sistema besprekidnog napajanja (UPS, Ispravljači, Baterijski kabineti, Invertori i dr.);
  • Povezivanje i montaža uređaja i sklopova elektroenergetskih instalacija na terenu.

Posebno poželjni uslovi:

  • Elektrotehnička struka – smer energetski (III ili IV stepen);
  • Iskustvo u radu sa električnim i mašinskim ručnim alatima;
  • Iskustvo u radu sa električnim mernim instrumentima;
  • Iskustvo u radu sa presom za obradu bakarnih šina (prednost);
  • Tehnička pismenost (čitanje i korišćenje tehničke dokumentacije);
  • Poznavanje elektro opreme;
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima (prednost);
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Lične osobine:

  • Spremnost za učenje i sticanje novih veština;
  • Marljivost;
  • Prilagodljivost i fleksibilnost;
  • Profesionalizam;
  • Pozitivan odnos prema timskom radu.

Mi nudimo:

  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje;
  • Mogućnost razvoja i napredovanja u uspešnoj kompaniji;
  • Dodatno zdravstveno osiguranje (VIZIM - neograničeni broj izdvojenih besplatnih pregleda i popust na dodatne medicinske usluge za zaposlenog i 5 članova njegove porodice);
  • Dodatan dan godišnjeg odmora nakon svake 4 navršene godine radnog staža u kompaniji;
  • Učestale teambuilding-e;
  • Godišnji bonus;
  • Pogodnosti za treniranje (Sportska akademija Kočović);
  • Dodatne benefite.

    Enel PS

    • Srbija, Beograd, Zelengorska 1G
    • PIB: 100822561
    • Matični broj: 17358430

    Direktan link do oglasa