Konkurs je istekao.

Tehničar održavanja

Metropol Palace d.o.o.

Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 69

10.06.2022.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Hotel Metropol prvobitno je otvoren 1957. godine i smatra se jednim od najluksuznijih hotela na Balkanu koji je tokom svog postojanja ugostio brojne beogradske doajene, kulturnu elitu i poznate strane goste. Metropol Palace hotel danas pripada brendu Luxury Collection koji je deo svetski poznate hotelske grupacije Marriott International Inc. i posluje po međunarodnim standardima.

Opis posla:

  • Preventivno obilaženje hotela i popravke zatečenih oštećenja i kvarova
  • Obavljanje dnevnih opštih poslova održavanja unutar hotelskih soba i javnih zona kroz sve radove uključujući stolarske, vodoinstalaterske, mehaničarske, i elektro radove – popravke (elektroinstalacije niskog napona i elektroinstalacije slabe struje), kao i sve radove opšteg preventivnog održavanja
  • Brz odziv na sve pozive iz zone odgovornosti poštujući prioritet (izviđanje po pozivu sa PP centrale, kvar liftova, zahtevi gostiju i osoblja, i drugi pozivi iz okvira nadležnosti)
  • Dijagnostika i otklanjanje manjih kvarova i prijava većih kvarova na sistemima i opremi
  • Daje uputstva gostima
  • Kontakti sa firmama za tehničko održavanje sistema i opreme
  • Čišćenje i održavanje klima komora i HVAC sistema
  • Kontrola parametara zgrade preko centralnog BMS sistema
  • Održavanje parametara i tretman vode u spa centru. Održavanje parametara centralnog sistema za omekšavanje vode. Poštovanje ekoloških propisa
  • Poštovanje pravila bezbednosti i zdravlja na radu unutar Inženjerskog odeljenja i hotela
  • Funkcionalne probe sa stanovišta korisnika na svim sistemima. Provere funkcionisanja protiv požarnih sistema, sistema back-up agregatskog i baterijskog napajanja, sistema javnog obraćanja, panic sistema i rasvete
  • Raspoloživost u vanrednim situacijama, delovanje u okviru nadležnosti tehničara održavanja u cilju zaštite ljudstva, objekta, sistema i opreme u vanrednim situacijama
  • Obavljanje svih drugih zadataka delegiranih od strane direktora inženjerskog odeljenja kako bi se obezbedilo nesmetano funkcionisanje hotela
  • Odgovara Glavnom inženjeru i rukovodiocu protivpožarne zaštite
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih

Uslovi:

  • Najmanje 2 god.radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama.
  • Poželjno završena srednja škola elektrotehničkog usmerenja

    Hotel Metropol Palace prvobitno je otvoren 1957. godine i smatra se jednim od najluksuznijih hotela na Balkanu koji je tokom svog postojanja ugostio brojne beogradske doajene, kulturnu elitu i poznate strane goste. Hotel raspolaže sa 198 soba i 38 apartmana koji odišu modernim dizajnom ali stilski podsećaju na sredinu 20. veka kada je hotel izgrađen i imaju pogled na Bulevar kralja Aleksandra i na jedan od najlepših beogradskih parkova – Tašmajdan.   Različiti hotelski prostori kao što su balske…

    Direktan link do oglasa