Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Tehnolog-savetnik za primenu proizvoda

Geachem d.o.o.

Beograd, Ljutice Bogdana 1a

07.07.2022.

ugovor puno radno vreme

GEACHEM d.o.o. uspešno posluje od 2003. godine zahvaljujući specijalizovanoj podršci koju pruža profesionalnim korisnicima hemijskih sredstava za održavanje i čišćenje u industriji. Generalni uvoznik smo i distributer vodećih svetskih proizvođača kao što su CRC Industries, HWR – Chemie i SPC & Guarnitex. Kako smo posvećeni stalnom unapređenju i razvoju, pored neprikosnovenog kvaliteta proizvoda koje obezbeđujemo našim klijentima, težimo da i kvalitet našeg servisa i usluge bude na istom nivou, te stoga nam je potreban:

TEHNOLOG-SAVETNIK ZA PRIMENU PROIZVODA

Od kandidatkinje/kandidata očekujemo:

  • Predanost, pedantnost, pozitivan odnos prema životu i da je motivisana osoba
  • Minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • VSS tehnološkog / hemijskog fakulteta
  • Sposobnost i spremnost za neposredno tumačenje svojstva i mogućnosti primene proizvoda u neposrednom kontaktu sa klijentima
  • Znanje engleskog jezika i korišćenje u stručnoj/tehničkoj korespodenciji
  • Samostalnost, odgovornost, sistematičan pristup radu i aktivan odnos prema dnevnim izazovima
  • Iskustvo iz područja tehničke hemije u koje spada prodajni asortiman kompanije
  • Nove ideje, znanja i inicijative za unapređenje i razvoj portfolija proizvoda
  • Inicijativu, kreativnost u rešavanju problema i određivanje prioriteta
  • Posvećenost detaljima
  • Dobro poznavanje rada u MS Office programima

Zaduženja koja nudimo:

  • Tehnička podrška klijentima
  • Tehnička podrška kolegama iz komercijale pri održavanje prezentacija i seminara
  • Izrada predloga za uvođenjem novih proizvoda i tehnologija
  • Izrada TDS i MDS za sve proizvode (inoviranje postojećih i prevođenje novih)
  • Praćenje zakonske regulative o prometu hemijskih proizvoda
  • Kontakt sa laboratorijama ino-principala
  • Izrada izveštaja o primeni proizvoda i tehnologija sa tržišta
  • Priprema stručnih sadržaja za publikovanje na kompanijskom sajtu i socijalnim mrežama

Odabranoj kandidatkinji/kandidatu obezbedićemo:

  • Adekvatna primanja za uložen trud, rad i uposleno znanje i veštine
  • Pošten, fer i uvažavajući odnos
  • Proširenje ovlašćenja i odgovornosti, nakon savladavanja osnovnih zadataka
  • Razvoj shodno ličnim afinitetima koji korespondiraju sa potrebama razvoja kompanije
  • Punopravnost kao člana tima

Mi smo stabilna kompanija i potrebni su nam voljni i stručni ljudi jer smo svesni da samo na taj način možemo postići ciljeve kojima stremimo, prepoznajući i ceneći značaj ljudskog kapitala koji svaka individua nosi sa sobom.

Ukoliko se prepoznajete u svemu gore navedenom pošaljite nam Vašu biografiju i propratno pismo elektronskim putem.

Nakon pred selekcije biografija i sagledavanja propratnih pisama, odabrane kandidatkinje/kandidate ćemo kontaktirati kako bi se dogovorili o terminu intervjua. Nadamo se da ćete biti izabrani u uži krug i da ćemo imati priliku da se upoznamo.

    GEACHEM d.o.o. je kompanija specijalizovana za konsalting i distribuciju tehničke hemije. Osnovana sa željom da se krajnjim korisnicima omogući da na brz i jednostavan način, samo jednim pozivom, dobiju savet, obuku, servis i najkvalitetnije proizvode na jednom mestu. Razvojem hemije usavršena su i sredstva za održavanje, zaštitu, čišćenje i podmazivanje u industriji, što je prouzrokovalo porast specijalizovanih proizvoda u svakom segmentu industrije a u isto vreme je i značajno povećana delotvornost…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?