Konkurs je istekao.

Tehnolog u proizvodnji pića

SZTR Podrum Pevac

Cvetojevac (Kragujevac)

Adrese mesta rada

  • Cvetojevac, Cvetojevac BB

27.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis poslova:

  • Organizacija radnih procesa u okviru proizvodnje,
  • Poznavanje rada opreme iz pomenute delatnosti, vodjenje brige o opremi, obuka radnika za rad sa opremom i obuke vezane za tehnološki postupak,
  • Aktivno zalaganje za razvoj novih proizvoda,
  • Izveštavanje, praćenje, beleženje i analiziranje proizvedenih podataka,
  • Planiranje nabavke sirovina za potrebe izvršenja radnih naloga,
  • Kreiranje radnih naloga i vodjenje HACCP dokumentacije u domenu odredjenih aktivnosti,
  • Implementiranje i kreiranje planova za održavanje proizvodne opreme i tehnološki razvoj,
  • Učestvovanje u optimizaciji proizvodnih procesa i sl.

Posebni uslovi:

  • VSS odgovarajuće tehničke struke,
  • Iskustvo u radu u proizvodnji alkoholnog pića i vina, više od 1 godine,
  • Odgovornost i dobre organizacijske veštine

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs slanjem CV-a elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    sztr PODRUM PEVAC

    • 34211 CVETOJEVAC BB, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 107262651
    • Matični broj: 62596732

    Direktan link do oglasa