Konkurs je istekao.

Argenta d.o.o. - ekskluzivni distributer i uvoznik renomiranih brendova nakita, članica SF1 group, koja u svom portfoliu neguje svetski renomirane brendove, raspisuje konkurs za radno mesto:

TERENSKI KOMERCIJALISTA

(Region Srbija)

Zaduženja:

  • Prodaja i rad na terenu, posećivanje i održavanje stalnog kontakta sa postojećim kupcima
  • Istraživanje tržišta i pronalazak novih potencijalnih kupaca
  • Kontrola naplate potraživanja
  • Priprema izveštaja i analiza statističkih podataka

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim pozicijama
  • Prednost iskustvo u prodaji nakita i satova
  • Znanje engleskog jezika

Profil kandidata:

  • Organizovana osoba sa razvijenom sposobnošću planiranja i određivanja prioriteta
  • Komunikativna osoba sa naprednim prodajnim veštinama
  • Voli da putuje i spreman/a je na terenski rad

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
  • Rad u inspirativnom i dinamičnom timu
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Službeno vozilo

Ukoliko želite postati deo našeg mladog i uspešnog tima, pošaljite nam Vaš CV sa fotografijom.

Sve prijave će biti razmotrene, a kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug slekcije.

Rok za konkurisanje: 30.01.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.