Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Uniprom d.o.o.

Beograd, Batajnički drum 3a

23.04.2022.

ugovor puno radno vreme

www.uniprom.rs

Sa tradicijom dugom preko 30 godina, UNIPROM d.o.o. važi za pouzdanog partnera u oblasti distribucije elektromaterijala i elektro opreme, čime je postao sinonim za stabilnost i kvalitet u regionu.

UNIPROM d.o.o. želi da pruži šansu mladim kadrovima koji sopstvenu budućnost vezuju za budućnost firme i žele zajedno da rastu sa njom. U skladu sa tim, a usled proširenja poslovanja raspisujemo konkurs za poziciju: Menadžer prodaje

Opis posla:

  • Održavanje komunikacije i saradnje sa postojećim kupcima
  • Priprema ponuda i prodaja robe sa lagera
  • Istraživanje tržišta i pronalaženje novih poslovnih prilika
  • Ugovaranje poslova, praćenje dalje realizacije i naplate realizovanog
  • Pružanje tehničke podrške kupcima

Uslovi:

  • VI-VII stepen stručne spreme (poželjna usmerenja: menadžment, elektrotehnika, mašinstvo i slično)
  • Znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (Excel, Word)
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Prednost: Radno iskustvo na poslovima ugovaranja i prodaje

Potrebne veštine:

  • Odlične komunikacione i prezentacione sposobnosti
  • Razvijene veštine u pregovaranju sa kupcima
  • Odgovornost i organizovanost u radu
  • Posvećenost i stabilnost
  • Sposobnost za timski rad
  • Želja za daljim učenjem i usavršavanjem

Nudimo:

  • Zaposlenje u stabilnoj kompaniji koja koja konstantno raste
  • Redovnu platu uz stimulativno nagrađivanje za doprinos plasmanu ili unapređenju u organizaciji
  • Mogućnost napredovanja
  • Odlične uslove za rad u prijatnom i dinamičnom timu

Svim kandidatima koji su trenutno u random odnosu garantujemo diskreciju prilikom konkursnog procesa.

Svoje biografije, poželjno sa fotografijom, možete poslati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    UNIPROM d.o.o. Beograd

    Sa tradicijom dugom preko 30 godina, kompanija UNIPROM d.o.o. Beograd važi za pouzdanog partnera u oblasti distribucije elektromaterijala i elektroopreme. Kroz decenije firma se razvijala i prilagođavala najnovijim trendovima na tržištu, a upravo konstantni rast i razvoj čine je jednom od najperspektivnijih kompanija u ovoj oblasti. UNIPROM d.o.o. Beograd vredno radi na konstantnom proširenju i unapređenju kadra u svim mogućim segmentima, jer su zaposleni najdragoceniji resurs, kako za samu kompaniju,…

    Direktan link do oglasa