Konkurs je istekao.

Urednik web portala i društvenih mreža

Color Media International

Novi Sad

03.06.2022.

COLOR NET - Internet ogranak „COLOR MEDIA INTERNATIONAL“ najvećeg magazinskog izdavača u Srbiji i regionu (Lepota i Zdravlje, Burda Style, Brava Casa, Bakina Kujna, Pošalji Recept, Auto Bild i mnogi drugi naslovi) poziva kreativne i ambiciozne osobe da joj se pridruže.

  • Steknite veliko profesionalno iskustvo u radu na domaćim i licencnim projektima!
  • Napredujte i zaradite u odnosu na vaše znanje, zalaganje i rezultate rada.
  • Budite deo uspešne medijske industrije i sveta modernih tehnologija.

Opis posla:

  • Uređivanje i proizvodnja optimizovanih sadržaja za web portale i za profile društvenih mreža magazinskih izdanja Color Media International.
  • Organizacija rada tima i spoljnih saradnika.
  • Promocija web portala na društvenim mrežama i moderacija profila.

Uslovi:

  • Rad u Office paketu
  • Napredno poznavanje Interneta, društvenih mreža i Google servisa.
  • Opšta pismenost i znanje SEO

Nudimo:

  • Rad na ugovor uz mogućnost stalnog radnog odnosa.
  • Stručno usavršavanje, napredovanje i povišice u odnosu na rezultate.
    Konkurs je istekao.

    Color Press Grupa

    • Temerinska 102, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 102400503
    • Matični broj: 08745587

    Direktan link do oglasa